Jak kontaktovat majitele hrobu - Vídeň

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Jak kontaktovat majitele hrobu - Vídeň

Příspěvekod silvava » ned bře 28, 2021 22:35

Dobrý den,
prosím o radu či tip, jak postupovat dál. Já už jsem v koncích.
Už dlouho hledám polovičního bratra mého otce. Nevím o něm skoro nic. Jen jméno a přibližnou dobu narození ve Vídni.
Nedávno jsem pomocí genealogické vídeňské skupiny zjistila, že by mohl být pohřbený na vídenském centrálním hřbitově. Správa hřbitova mi kontakt na rodinu dát nechce. Nevím, jak sehnat někoho, kdo by na hrobě místo mne nechal vzkaz...
Prosím, nenapadá Vás něco?
Děkuji, Silva
silvava
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř bře 07, 2018 12:33
Oblast pátrání: Lounsko, Kladensko, Rakovnicko, Jičínsko, Písecko,

Re: Jak kontaktovat majitele hrobu - Vídeň

Příspěvekod sanssouci » pon bře 29, 2021 5:51

Tady se dá zjistit, kde je ve Vidni pohřben: http://www.friedhoefewien.at/
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: Jak kontaktovat majitele hrobu - Vídeň

Příspěvekod silvava » pon bře 29, 2021 7:47

Ano, dekuji, tohle je jedine, co vim.
Silva
silvava
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř bře 07, 2018 12:33
Oblast pátrání: Lounsko, Kladensko, Rakovnicko, Jičínsko, Písecko,

Re: Jak kontaktovat majitele hrobu - Vídeň

Příspěvekod Zora » pon bře 29, 2021 7:57

Zkuste tento dotaz položit právě na té zmiňované genealogické skupině, snad se najde někdo, kdo hřbitov navštíví osobně. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29272
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků