mlýn Ovčáry u Kolína - VYŘEŠENO, děkuji

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: mlýn Ovčáry u Kolína - VYŘEŠENO, děkuji

Příspěvekod Marjed_ » stř bře 03, 2021 9:51

Háňa píše:Dobrý den všem,
Nevím jestli píšu sem správně, ale zkusím to...můj praděda byl mlynář v Ovčárech u Kolína v letech cca 1930 - 1965. Chtěla bych o tom mlýnu zjistit více informací. Zkoušela jsem hledat na internetu, ale marně. Jediné co vím, že byl elektrický. Myslíte, že existuje nějaký soupis mlýnů nebo mlynářů v ČR nebo něco tomu podobné?
Děkuji Hanka


Hano, jsi má příbuzná. Babička tam stále žije a na strejdu Mirka si pamatuji. Moc mě mrzí, že umřel. Kontaktuj mě na email marketa8jedlickova@seznam.cz
Děkuji

M.
Marjed_
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 03, 2021 9:45

Re: mlýn Ovčáry u Kolína - VYŘEŠENO, děkuji

Příspěvekod Zora » stř bře 03, 2021 10:11

Marjed_ píše:
Hano, jsi má příbuzná. Babička tam stále žije a na strejdu Mirka si pamatuji. Moc mě mrzí, že umřel. Kontaktuj mě na email marketa8jedlickova@seznam.cz
Děkuji

M.


Ověřujte si předem, kdy zde byl oslovený tazatel naposledy.

stř čer 28, 2017 21:49
Je vhodné, oslovit tedy kolegyni přes mail - viz tlačítko pod textem.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29272
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků