SOA Zámrsk

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

SOA Zámrsk

Příspěvekod marcelakr » úte pro 29, 2015 22:35

Hledám někoho, kdo by se mi mohl podívat na jeden záznam v SOA Zámrsk, mám to dost z ruky. Potřebuji dohledat svatbu, která byla v Ledči nad Sázavou v letech 1807-1811. Bližší informace (inv.č., č. mikrofilmu) dodám, na odměně se dohodneme.
marcelakr
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte pro 29, 2015 22:18
Oblast pátrání: okr. Pelhřimov (Lukavec, Košetice), okr. Uherské Hradiště (Uherský Ostroh, Blatnička, Boršice), okr. Praha-západ (Hostivice)

Re: SOA Zámrsk

Příspěvekod Karla55 » ned led 03, 2016 19:42

Zkuste napsat do archivu. V Opavě mi vyšli vstříc, i když jsem nevěděla přesné datum, jen období, a fotokopii mi poslali. Dokonce zadarmo.
Na stránkách archivu Zámrsk najdete formulář i ceník.
Karla55
 
Příspěvky: 1081
Registrován: pát srp 08, 2014 1:10
Oblast pátrání: Lysá n. Labem a okolí, Novojičínsko, Východní Čechy, Budišov n. Budišovkou a okolí

Re: SOA Zámrsk

Příspěvekod marcelakr » pon led 04, 2016 7:26

Už jsem to zkoušela. Slušně se mi omluvili, že když nevím přesné datum, nedělají to ani za poplatek.
marcelakr
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte pro 29, 2015 22:18
Oblast pátrání: okr. Pelhřimov (Lukavec, Košetice), okr. Uherské Hradiště (Uherský Ostroh, Blatnička, Boršice), okr. Praha-západ (Hostivice)


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků