Návštěva archivu v Praze VYŘEŠENO

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Návštěva archivu v Praze VYŘEŠENO

Příspěvekod rakem » stř pro 09, 2015 12:04

Dobrý den,

Nechystá se náhodou někdo na návštěvu archivu v Praze -Chodovci? Potřeboval bych nalézt dva záznamy a mám to trochu z ruky - skoro přes celou republiku. Klidně i za finanční odměnu.
Potřebuji nalézt záznamy v knize narozených:
Aloisia Haklová (rodné příjmení však neznám) nar. 6.5.1881 v Žabonosech, náb. římskokatolické

Václav Hakl nar. 29.6.1882 v Nová Ves o. Mělník, náb. římskokatolické

Děkuji
Naposledy upravil rakem dne pát pro 11, 2015 8:20, celkově upraveno 1
rakem
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř říj 07, 2015 10:10

Re: Návštěva archivu v Praze

Příspěvekod artepa » stř pro 09, 2015 18:23

Dobrý večer,
jestli to stihnu, tak možná příští týden. Nevím, jak budu stíhat.
Byl by to zatím pouze jeden záznam, limit je pouze 5 matrik :-(.
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: Návštěva archivu v Praze

Příspěvekod martin.foto » čtv pro 10, 2015 0:21

rakem píše:Dobrý den,

Nechystá se náhodou někdo na návštěvu archivu v Praze -Chodovci? Potřeboval bych nalézt dva záznamy a mám to trochu z ruky - skoro přes celou republiku. Klidně i za finanční odměnu.
Potřebuji nalézt záznamy v knize narozených:
Aloisia Haklová (rodné příjmení však neznám) nar. 6.5.1881 v Žabonosech, náb. římskokatolické

Václav Hakl nar. 29.6.1882 v Nová Ves o. Mělník, náb. římskokatolické

Děkuji


Dobry den,

Novou Ves jsem Vam nafotil ale matriku Zabonosy s timto datem jsem tam nenasel. Jaka matrika a jake cislo to melo byt?
Poslete mi pres SZ kam ty fotky chcete nahrat.
TY Martin
martin.foto
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon bře 17, 2014 0:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Praha, Lipník nad Bečvou, Pelhřimov, Blatná, Chotěšice, Mělník, Veltrusy, Chomutov, Nelahozeves, Přívlaka, Horní Bousov, Veltrusy, Kouřim, Žatec, Hluboš, Tábor, Čáslav

Re: Návštěva archivu v Praze

Příspěvekod artepa » čtv pro 10, 2015 8:28

Podle inventáře bude matrika N pro Žabonosy ještě na úřadě. Narození v archivu končí rokem 1875.
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: Návštěva archivu v Praze

Příspěvekod rakem » čtv pro 10, 2015 10:52

Dobrý den, děkuji-napíšu dotaz na úřad.
rakem
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř říj 07, 2015 10:10


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků