Systém na vizualizaci rodokmenů

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Jakub89 » pon kvě 15, 2023 18:58

Dobrý den, rádi bychom vám představili naši firmu, která se zaměřuje na vizualizaci rodokmenů. Pokud máte genealogická data, disponujeme systémem pro jejich přehlednou vizualizaci. Naše ceny jsou velmi přijatelné a umožňují vám vytvořit rodokmen z 7-10 generací. Zaregistrujte se zdarma na Ancytree ještě dnes a začněte vytvářet svůj rodokmen! Navštivte nás na www.ancytree.com nebo na naší Facebook stránku Ancytree.cz.
Jakub89
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte kvě 02, 2023 8:51

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Zora » pon kvě 15, 2023 19:45

Spamování na fóru nechceme, nechala jsem pouze tento příspěvek, ostatní jsem smazala.
Snad by vaše nabídka mohl někomu pomoci.
Příště se takových akcí vyvarujte. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod greghouse » pon kvě 15, 2023 21:05

Spíše než "Systém" by se to mělo jmenovat "Služba" ten název vlákna. To jsem zvědavý jestli se k tomuto někdo odhodlá.
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Zora » pon kvě 15, 2023 21:09

Obsah nabídky posoudit neumím, jestli je to k ... no, řekněme k ničemu, tak to smažu.
Odkaz jsem ani neotvírala.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Mistr Jan » úte kvě 16, 2023 15:44

Přijde mi zvláštní, že nikde na stránkách není uvedena cena za poskytnutou službu – jen to nabádá uživatele, aby si vytvořili účet.
Taky mě zaujalo, že stránky cílí na český a posléze švédský (potažmo skandinávský) trh, dvě docela zajímavě specifické lokace :-)
J
Uživatelský avatar
Mistr Jan
 
Příspěvky: 2916
Registrován: čtv srp 27, 2020 9:36
Bydliště: Kladensko
Oblast pátrání: okresy Kladno, Rakovník, Beroun, Kutná Hora, Opava, Tábor, Písek, ale i jiné
Rodokmen online: https://www.myheritage.cz/site-779315361/

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod greghouse » úte kvě 16, 2023 16:49

Mistr Jan píše:jen to nabádá uživatele, aby si vytvořili účet.


Nejen to, ale hlavně i nahrávali svoje GED soubory ;-)
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod zburget » stř kvě 17, 2023 9:59

No, těžko říct, co mají za lubem. Může to být regulerní projekt, který je ve fázi závěrečného testování a jen potřebují, aby tam někdo začal nahrávat reálná data, aby viděli, co to dělá a vychytali případné poslední chyby.
A nebo se jen někdo snaží získat GEDCOM data.
A nebo obojí :-)

Takový MH nebo FS taky mají celkem zajímavé databáze rodokmenů a nedělám si iluze, že by je nikdo nijak nezneužíval… U jakékoli webové a hlavně coudové služby je to o tom, co té dané firmě kdo bude ochoten ukázat za data. Myslíte si, že takový Google nezneužívá informace, které jsou na Google Drive? Nebo Mrkvosoft to, co je na OneDrive? Nebo Apple, Amazon,…? Všichni si budou analyzovat to, co u nich je a budou z toho mít nějaká solidní metadata, která využívají. A kdo z vás si dělá hlavu s tím, že má Google účet, na který jsou z každého telefonu synchronizované všechyn fotky, kontakty, kalendáře,…? Kdo z vás si dělá hlvu s tím, že má wokna napojené na Mrkvosoft účet, kam se posílají věci, o kterých ani nikdo neví, co všechno se tam posílá? Z tohohle pohledu - nahrát někam GEDCOM je zanedbatelná prkotina :-)

Mě ale u člověka, který sem hodil tuhle informaci vadila jiná věc. Že to sem nenapsal jednou, ale začal tím spamovat fórum. Jestli někdo nabízí jakoukoli webovou službu, měl by se umět na internetu chovat slušně. A jestli se slušně chovat neumí, rozhodně jeho službu já osobně nepodpořím ani svou účastí na projektu, ani doporučením komukoli jinému.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Zora » stř kvě 17, 2023 10:18

dodávám, že to tu měl třikrát, pokaždé v jiné sekci. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Jakub89 » čtv kvě 18, 2023 8:47

Dobrý den, omlouvám se za to že jsem to vložil na 3 různá místa. Vidím že hodně vás se bojí o to že jenom chceme vaše data. Naše stránky a produkt je seriozní. Viděli jsme problém v mnoha programech, buďto že jsou moc složité nebo mají moc pravidel ale hlavně se potom ten náš rodokmen nedá vitisknout nebo stojí velké peníze. Proto u nás můžete potom si váš rodokmen vytisknout za velmi dobrou cenu. Když si založíte účet a nahrajete svůj gedcom nikdo ho nevidí jenom vy na svém úctě. Jestli máte jiné otázky můžete se na mě obrátit na jakub@ancytree.com nebo navštivte naše stránky www.ancytree.com
Rád bych taky zdůraznil že objednávky zatím nejsou možné budou nejpozději od 15.června ale zatím si můžete vytvořit krásný rodokmen s různými pozadí.
Ještě jednou se omlouvám za vložení na 3 různé stránky.
Jakub89
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte kvě 02, 2023 8:51

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod pavel.m » čtv kvě 18, 2023 10:01

Každopádně to IČO společnosti se kterou uzavírám smlouvu by tam rozhodně mělo být.
PaM
pavel.m
 
Příspěvky: 1514
Registrován: stř led 05, 2022 12:46
Bydliště: Valašské Meziříčí
Oblast pátrání: Panství Hodonín, Strážnice, Uherský Ostroh.

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod greghouse » čtv kvě 18, 2023 10:14

pavel.m píše:Každopádně to IČO společnosti se kterou uzavírám smlouvu by tam rozhodně mělo být.


IČO tam máš: Stránky dle nich samých provozuje firma Ancytree AB, 559309-0987, což se zdá být švédská firma.
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Jakub89 » čtv kvě 18, 2023 19:30

Ano jsme Švédska firma, já se starám o Českou Republiku protože jsem Čech.
Jakub89
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte kvě 02, 2023 8:51

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod jkjk » sob kvě 20, 2023 21:35

Jakub89 píše:Ano jsme Švédska firma, já se starám o Českou Republiku protože jsem Čech.

Pokud vy být Čech, naučit se nejdříve lépe česky :wink:
jkjk
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 26, 2009 16:57
Oblast pátrání: Prachaticko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Uherskohradišťsko, Slovensko

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod greghouse » sob kvě 20, 2023 22:54

jkjk píše:
Jakub89 píše:Ano jsme Švédska firma, já se starám o Českou Republiku protože jsem Čech.

Pokud vy být Čech, naučit se nejdříve lépe česky :wink:


ad hominem bych čekal spíše na Novinky.cz
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Systém na vizualizaci rodokmenů

Příspěvekod Zora » sob kvě 20, 2023 23:16

jkjk píše:
Jakub89 píše:Ano jsme Švédska firma, já se starám o Českou Republiku protože jsem Čech.

Pokud vy být Čech, naučit se nejdříve lépe česky :wink:


Pro jkjk
Žádám o racionální konverzaci. Pokud se Vám nelíbí gramatika (chyby), je dobré na to upozornit konkrétně.
(To byste musel ale dělat u každého příspěvku,..... Jak často se nám tady objevuje např. spojení matriky byli....)

Je fajn, že kolega je Čech a hlásí se k tomu, možná jen dlouho žije mimo, používá angličtinu, a proto ta nesprávná velká písmena.

Díky, Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Další

Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků