Focení hrobů na jižní Moravě/Slovácko

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

Focení hrobů na jižní Moravě/Slovácko

Příspěvekod Habarta » čtv kvě 13, 2021 19:42

Kdyby někdo potřeboval něco nafotit na nějakém hřbitově na Slovácku který ještě není nafocený stačí říci já to mile rád nafotím a nahraju do aplikace Biliongraves + pokud bude čas tak to i přepíšu :)
https://cs.billiongraves.international/profile
Habarta
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned bře 01, 2015 9:39
Bydliště: Kunovice u Uherského Hradiště
Oblast pátrání: Kunovice,Hluk,Ostrožská Nová Ves,Uherský Ostroh,Moravany,Lelekovice,Kuřim,Hartinkov,Brno,Uherské hradiště,Míkovice,Znojmo,Dyjákovice

Re: Focení hrobů na jižní Moravě/Slovácko

Příspěvekod jkjk » pát kvě 28, 2021 21:37

Pokud byste měl cestu Bystřice pod Lopeníkem nebo Březové, byl bych celkem rád. S přepisem případně rád pomůžu.
jkjk
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 26, 2009 16:57
Oblast pátrání: Prachaticko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Uherskohradišťsko, Slovensko

Re: Focení hrobů na jižní Moravě/Slovácko

Příspěvekod hozacwa » sob črc 17, 2021 20:52

Měl bych mimořádně velikou prosbu /i když se to netýká přímo Slovácka, ale je to "těsně vedle" - ve Skalici na Slovensku:
můj děda Josef Winkler/Vinkler + 1941, a strýc - jeho syn Jaroslav Winkler/Vinkler s manželkou Annou oba + kol. 2000 tamtéž. Z důvodu závažné nemoci je to pro mne nedosažitelné, navíc se mně nepodařilo kontaktovat pozůstalé příbuzné;
pokud by se vám časem-nehoří, podařilo pomník vyfotit, ev. alespoň zjistit datum úmrtí u uvedených osob, budu vám velice povděčen.
Matriky z tohoto období jsou stejně jako u nás nedosažitelné.
Tento rod svých předků mám zmapován od r. 1530, chybí mně opravdu jen tyto údaje.
Děkuji.
hozacwa
 
Příspěvky: 238
Registrován: úte dub 09, 2013 16:28


Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků