archiv Břeclav se sídlem v Mikulově

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

archiv Břeclav se sídlem v Mikulově

Příspěvekod Klara0211 » stř pro 05, 2018 21:34

Dobrý den, jezdím často do archivu v Mikulově,pokud by chtěl někdo něco vyhledat a naskenovat, piště na mail: klara.vymazalova.g@gmail.com nebo napište smsku... 777869672. :-)
Klara0211
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon lis 05, 2018 21:40
Bydliště: Lednice okr. Břeclav

Re: archiv Břeclav se sídlem v Mikulově

Příspěvekod Zora » stř pro 05, 2018 22:07

Zvažte zveřejňování údajů o tlf., mailu, lepší je kontaktovat Vás přes SZ. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: archiv Břeclav se sídlem v Mikulově

Příspěvekod Klara0211 » pon pro 10, 2018 23:44

Zora píše:Zvažte zveřejňování údajů o tlf., mailu, lepší je kontaktovat Vás přes SZ. Z


Dobrý den, děkuji za upozornění. Můj telefon je nejméně na 5-ti webech (provoz kulturní památky), tudíž další zveřejnění je už jen maličkost, navíc zaručuje rychlý kontakt. Email který jsem uvedla mám pouze pro potřeby genealogie, proto též nevidím problém se zveřejněním. :-)
Klara0211
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon lis 05, 2018 21:40
Bydliště: Lednice okr. Břeclav

Re: archiv Břeclav se sídlem v Mikulově

Příspěvekod ZEL » úte pro 11, 2018 11:22

No jen že Vám na něj začnou chodit spamy. Stačí nahradit zavináč nějakým jiným znakem, textem apod.
ZEL
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát srp 25, 2006 10:42
Oblast pátrání: Rody Zelinků a Zelingerů
http://zelinka.genebaze.cz/zelinka.html


Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků