Soupis duší fary Chvojnov

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

Soupis duší fary Chvojnov

Příspěvekod HonzaG » čtv bře 24, 2016 13:10

Mohu poskytnout ofocené archiválie ze SOkA Pelhřimov týkající se farnosti Chvojnov u Pelhřimova. Jedná se o vesnice Útěchovičky, Chválov, Chvojnov, Dechtáře, Kojčice, Plevnice, Pobistrýce, Rybníček, Služátky, Dvůr Poříčí, Strměchy, Střítež pod Křemešníkem, Vadčice a Olešná.

Jedná se o tyto archiválie a články:
Soupis duší z let 1830, 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1870 a 1890.
Achivní pomůcka s historií chvojnovské farnosti.
Článek z vlastivědného sborníku „Kniha počtů fary Chvojnov 1650-1737"
Článek o chvojnovském kostele z roku 1903
Několik ofocených archiválií z archivní složky „záležitosti jinověrců fary Chvojnov“

Celý soubor má 643 MB a je uložen na Úschovně.cz pod tímto odkazem:
http://www.uschovna.cz/zasilka/HW8G5G64LWXHTA4I-S4M/ - na tomto odkazu je omezený počet stáhnutí na 30x. Pokud by se vám to již nepodařilo stáhnout, stačí mne kontaktovat a já zásilku na úschovně obnovím.
Rád si přečtu vaše komentáře jestli vám soupisy duší nějak pomohly.
Uživatelský avatar
HonzaG
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř črc 01, 2015 8:58
Oblast pátrání: Pelhřimov, Jihlava, Humpolec

Re: Soupis duší fary Chvojnov

Příspěvekod Dagmar8 » čtv bře 24, 2016 16:13

tak uložené jsem si stáhla, mám ve Chvojnově v tom období několik generací rodiny Farků.
teď jde jen o to, rozluštit psané, protože to mi v tomto případě dělá potíže - no snad se s tím nějak poperu. Děkuji
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,


Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků