Oddaní v Kouřimi z let 1745-1781

Pro ty, kteří často bádají v konkrétních lokalitách, archivech či matrikách, zabývají se specifičtějšími odvětvími genealogie a historie a nabízí svou pomoc ostatním. Není určeno pro komerční prezentace, ale můžete samozřejmě požadovat pomoc na oplátku.

Oddaní v Kouřimi z let 1745-1781

Příspěvekod betelgeuze » ned říj 25, 2015 12:51

Dobrý den,
v kouřimských matrikách se pohybuji už dlouho a tak mě, pro přehlednost, napadlo vytvořit "index" k matrikám oddaných do r. 1782 (protože pozdější zápisy už zaindexované jsou, je zbytečně je indexovat znovu). Zatím jsem se dostal je do r. 1745, ale i na ranější historii dojde. Pokud tedy chcete vyhledat nějakou svatbu v rozmezí uvedených let (a nedaří se vám to), napište příjmení, o které vám jde, a já budu třeba úspěšný a pošlu odkaz na konkrétní zápis/y.
Zneužívejte mé dobroty dle libosti,
J.T.
betelgeuze
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon bře 17, 2014 18:24
Oblast pátrání: Kostelec nad Černými lesy, Hradešín, Slaný, Krušovice, Ryšín, Řevničov, Řisuty, Pchery, Plzeň a okolí (Plzeň-jih) - Soběsuky, Dvorec, Vrčeň, Měrčín, Přešín, Sedliště, Ejpovice; Podbořany, Brno, Rosice, Bošáca (Slovensko), Uherské Hradiště, Chylice u Ostrožské Nové vsi, Seč u Chrudimi, Hlína (u Chrudimi) Trhová Kamenice, Všenory, Dobřichovice, Okrouhlo, Liběř, Černolice, Příbram, Vídeň

Zpět na Nabízím pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků