FTB odstranil nezrovnalosti, ale neviem ake

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

FTB odstranil nezrovnalosti, ale neviem ake

Příspěvekod duros » pát čer 14, 2013 18:57

Uz sa mi to stalo druhykrat. FTB mi pri otvarani jedneho projektu oznamil, ze nasiel nezrovnalosti a odstranil ich a mam stlacit OK, on ze urobi zalohu. No dakujem mu velmi pekne, ale ja chcem vediet, CO a KDE ten program zmenil. Vie niekto, kde si ten softver uklada nejake info o zmenach? Ako si moze dovolit robit mi zasahy do databazy bez mojho vedomia???
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: FTB odstranil nezrovnalosti, ale neviem ake

Příspěvekod Zdenek » pon čer 24, 2013 21:07

Odpovědět sice neumím, ale dovolím si reagovat. Nejedná se sice o stejný problém, ale je to k tématu. Také mi to nahlásilo chybu, a to, že bylo nalezeno v mém rodokmenu 2600 duplicitních osob. Jak k tomu došlo nevím, ale já měl zrovna takový počet osob a tím pádem jich tam bylo 5200. To byl skok, co. :D
Jenže ten smích mě brzy přešel. Po upozornění na duplicitu doporučovali smazání těch osob, co tam byly navíc. Chvíli jsem váhal, ale nakonec zvolil ano. :D Ejhle vše bylo jako dřív, než jsem ale vzápětí zjistil, že byly smazány ty osoby, které měly propojení s fotografiemi. :twisted: Trvalo mi několik dnů, než jsem to znovu udělal.
Na MyHeritage nedám dopustit, ale toto mě opravdu na...............
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: FTB odstranil nezrovnalosti, ale neviem ake

Příspěvekod Rozina » úte čer 25, 2013 9:32

Mám s tím také problémy. Stále mě to říkalo, že na webu mám novější verzi než v FTB a stále se to chtělo aktualizovat. Potom mě to říkalo, že překročím počet povolených osob, takže musím zaplatit. Neustále se mě zdvojují na MH alba a nemohu to vymazat, vždy musím o to požádat správce. Naštvala jsem se a udělala Gedcom na MH. Na FTB rodokmen vymazala a natáhla Gedcom i s fotkama. Bohužel se mě k jednotlivým osobám nenatáhly fotografie (výřezy), ale fotka skupiny.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: FTB odstranil nezrovnalosti, ale neviem ake

Příspěvekod duros » pon črc 01, 2013 20:56

Takze riesenie nepozname, ale ja som potreboval hned vediet co a kde urobil. Skopiroval som databazu, otvoril cez program PSPad a porovnal s kopiou povodnej databazy. Pokial som nasiel len precislovanie osob (lebo som predtym nejake mazal), tak mi to nevadilo. Ale ked som videl, ze sa tam menili aj ine data, zdvihlo mi to tlak. Ulozil som povodnu databazu pod novym menom a zatial je ticho. Som zvedavy dokedy....
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků