Soukromé versusu soukromí na MH

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod jirkakr » pát čer 14, 2013 12:38

Shody na MH, co s tím, když mi naskakuje spousta shod, u mne je to vyplněné a druhá strana je ve všech údajích " soukromé, soukromé a soukromé". Vím, že nějaká ochrana soukromí musí být, ale proč jsou všechny údaje, které jsou v matrikách přes počítač veřejné, takhle schované? Stalo se mi to už vícekráte. Proč to? To jsou ty shody potom na nic, nebo na opisování ?
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko

Re: Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod Slim » pát čer 14, 2013 13:21

"Soukromé" mají zobrazeny osoby, které mají u sebe uvedeno, že ještě žijí. V případě prémium účtu se toto dá obejít, když dáte vyhledat konkrétní osobu, tak se Vám údaje zobrazí úplné, bez ohledu na zobrazení v rodokmenu.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod jirkakr » pát čer 14, 2013 14:05

Omlouvám se, špatně jsem interpretoval, to co píše pan Slim je mi známo, i když mám pouze basic účet, měl jsem na mysli, že jako soukromé jsou označeny údaje o narození,svatbě, smrti, ale i údaje o jménech manželů, dětí atd. samozřejmě u osob již zemřelých. Zkrátka na jedné straně stojí osoba, s vyplněným rodokmenem a na druhé tatáž osoba se všemi údaji udanými jako soukromé.Takže shoda je víceméně pouze jméno. Ale nic, pouze to je moje poznámka ke shodám.
Venku je krásně , bude hezký víkend, vzhůru do přírody.
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko

Re: Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod Lenkae » pát čer 14, 2013 22:26

jirkakr píše:Omlouvám se, špatně jsem interpretoval, to co píše pan Slim je mi známo, i když mám pouze basic účet, měl jsem na mysli, že jako soukromé jsou označeny údaje o narození,svatbě, smrti, ale i údaje o jménech manželů, dětí atd. samozřejmě u osob již zemřelých. Zkrátka na jedné straně stojí osoba, s vyplněným rodokmenem a na druhé tatáž osoba se všemi údaji udanými jako soukromé.Takže shoda je víceméně pouze jméno. Ale nic, pouze to je moje poznámka ke shodám.
Venku je krásně , bude hezký víkend, vzhůru do přírody.


I já jsem si všechno takhle schovala, protože po letech na MH jsem se dočkala jen toho, že si u mě každý opsal ale sám žádné info neposkytl :cry:
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod Peters » úte čer 18, 2013 20:24

Pokud jsou některé údaje skryté, je možné kontaktovat majitele toho rodokmenu a požádat o detaily nebo o přístup, ne?

Opisovači mně osobně nevadí, nijak mě neomezují a pokud jim neudělím členství, tak se nedostanou k údajům živých osob.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Soukromé versusu soukromí na MH

Příspěvekod jirkakr » pon čer 24, 2013 8:35

Šlo o jakési opisovače především starších údajů, o žijící osoby prakticky nejde, tam z hlediska bezpečnosti plně chápu a domnívám se , že údaje by měly zůstat skryté a podle MH se objevují pouze příjmení, ato ano. Ještě jednou se omlouvám, bylo to možná jen chvilkové naštvání, že někdo tyto údaje jaksi poskytuje a druhý je úmyslně schovává.
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků