MyHeritage-VYŘEŠENO

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MyHeritage-VYŘEŠENO

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 19:01

Může mi někdo prosím poradit, zda jde na MH udělat, abych byla všem viditelná(tzn. že jim blikne shoda, pokud budou mít společného předka) ale aby neviděli bližší údaje?
Příklad-nedávno mi Zorka pomohla zkontaktovat pána na MH, s kterým jsem měla shody, šlo o přímé předky.
Pán se mi ozval, ale když jsem mu napsala, že máme společné předky a že bych po něm chtěla něco, co má on a na oplátku bych mu dala, co mám já a on ne(jsem mnohem dál) , tak už se mi neozval a je mi jasné, že on si to u mě může všechno jen vesele opsat a mi neposkytne nic, já se k němu nedostanu, protože on má placené členství:-(
Nechci mu křivdit ale nebylo by to poprve
Mohl by mi vůbec někdo napsat, jak vidí můj rodokmen?Co se zobrazuje?
http://www.myheritage.cz/site-47248041/exnerova
Naposledy upravil Lenkae dne pon čer 03, 2013 19:53, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Zora » ned čer 02, 2013 19:24

vidím data u osob č.
1,2,6,7,11, 16 - 20
21,22,24,25,26,27,28,29,30- 40
41 - 50... dál jsem nehledala.
stromy vidím všude, pouze osoby označené jako soukromé vidím jen jméno a příjmení - bez dat, ale s rodokmenem.

Zdravím Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MyHeritage

Příspěvekod ozana » ned čer 02, 2013 19:42

jako nečlen Vašich stránek nevidím údaje o žijících osobách (jen příjmení), ale jinak asi všechno
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 20:11

Já to už x týdnů koumám, jestli to jde, aby byly vidět třeba jen jména ale ne data
Teď jsem si v nastavení soukromí dala něco jiného, mohla by jste se mi mrknout, co tam je vidět teď?
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » ned čer 02, 2013 20:20

zdá se mi, že vidím to, co viděl předtím Ožana :-(
ale chci říct: když nebudete mít rodokmen přístupný, tak Vás nikdo nenajde. Když budete, zase bude opisovatelný- takže to aby si jeden hodil korunou.....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 20:31

Karol o to mi šlo, takže nejde udělat něco, byl pro ostatní dohledatelný ale zároveň nebyl opisovatelný , že by tam bylo třeba jen jméno a data narození+úmrtí
Ono problém je, že i když jsem nastavila max soukromí, tak když se klikne na rodokmen a lidí, vyjede tam absolutně vše, zkusila jsem to jako odhlášená.
Tady jsem klikla na odkaz, dala lidé a vyjelo mi to všechny mé předky se všemi daty, takže celý MH je uplně k ničemu.
Nejsem bohužel ochotna dávat každému svá data, hlavně ne sběračům a nedostat za to vůbec nic a jak jsem zjistila, lidi jsou vyčůraní jak koroptve:-(
Doufala jsem, že najdu někoho, s kým mám něco společného, zatím se u mě ale jen opisuje a to mi vadí.
Nenašla jsem nikoho ani tady, moje příjmení jsou asi totálně neznámá :(
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » ned čer 02, 2013 20:51

je tam takovej malý íčko u toho nastavování= nápověda a tam se píše, že když se udělá z rodokmene privátní strom, tak jediná možnost, jak se k rodině dostat (myslím vyhledat ji přes google) je ten text na úvodní stránce....
takže jedině snad zkusit nějak fikaně popsat v titulní stránce, o jakou rodinu se jedná a napsat tam na sebe mail (protože když nemá hledač Premium, tak Vás, pokud není neregistrovaný, nezkontaktuje- napíše mu to, že si má Premium pořídit, že?)- mám tam svou soukromou adresu (nepsala jsem tam @ ale opsala to: zavináč- no možná naivní, ale zatím to funguje)
škoda, že to nejde líp- možná být za vodou a moct si dovolit Premium :-)) třeba aspoň tam jde to soukromí nastavit přesněji....
a nebo to hodit za hlavu- ať si opisují- vy víte, že jste to našla vy a oni jsou jen břídilové....
(tátovi takhle vykrádají z rodokmenu fotky- má jich haldy- a říká si "slavný fotograf")
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 21:04

Asi jsem přišla jak na to, prosím mrkněte na odkaz výše ještě teď?
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Zora » ned čer 02, 2013 21:09

Snažila jsem se někam dostat, ale marně:-)))
Buď je to dobře zabezpečené, nebo jsem to nezvládla :-)))
Vidím jen povídání na začátku s nabízenými možnostmi a kontaktu, a tuším 4 příjmeními, o která se v rodokmenu jedná.
Vidím nabídku nejstarší a nejmladší události, ale když na ni kliknu, dostanu hlášení, že to webmaster zamítl.
Takže se asi zdařilo :-)))
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » ned čer 02, 2013 21:13

super, nic nevidim- dokonce i kontakt na Vás funguje, poslala jsem Vám přes něj email- abyste viděla, co to dělá :-)
prima!
jen jsem byla v tu chvíli přihlášená- takže úplně nevím, zda se povede neregistrovaným Vás kontaktovat....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 21:15

JJ Zorko, našla jsem tam ještě detailnější nastavení :D Zároveň je to ale nastaveno tak, že bych měla být dohledatelná, pokud se mnou někdo bude mít shodu.To se teprve uvidí.Odklikla jsem pouze toto:

Umožnit návštěvníkům zobrazit vybrané informace na mých stránkách
Rodokmen
Události
Fotografie
Seznam členů

Moc všem díky.Stejně si chci ale najít nějaký jiný program na rodokmen pro soukromé účely, na MH je to takové nějaké nepřehledné
Karol-jde vůbec neregistrovaným na MH jakkoliv fungovat?Já když se odhlásím, nemám žádnou možnost se nikam dostat, jen tam mám stránku s kolonkou přihlášení aregistrace
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Zora » ned čer 02, 2013 21:18

Nejsem ted cca 1-2 měsícena svém počítači,(černoušci uvnitř stávkují), ale na synově. Pokud najdu na netu příjmení, které mě zajímá a je to na MyHeritage, dostanu se tam a vidím, pokud není nastaveno soukromě nebo tak něco.
Pro Tvé hledání jsem se ale přihlásila. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » ned čer 02, 2013 21:20

to asi nějak jo. však si dejte do googlu "Exnerova MyHeritage"..... vyběhne takovejch odkazů, že to by bylo, aby se někam neregistrovaný nedostal.....
nejčastěji na netu lidi přece gůůůůglej....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 21:35

Tak jsem gůglila a mě to nenajde :shock:
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » ned čer 02, 2013 21:53

no jo! zkusila jsem to znovu a zmizela jsi! odhlásila jsem se pak ještě z MH a našlo to ještě míň- strašidelný, jak Google ví, jestli jsem nebo nejsem přihlášená....holt už je taková doba....
(myslím, že páni ajtíci se smějou, ale zmákly jsme to!)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Další

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků