MyHeritage-VYŘEŠENO

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » ned čer 02, 2013 22:02

Zaplať bůh, jsem z toho byla na nervy.Já a pc, to je vražedná kombinace.Najdu hodně, zjistím všechno, ale běda, jak mám někde dělat nějaké nastavení, tak to mám rudo.S tím MH se trápím už pěkných pár dní, díky Tobě a Zoře jsem to zvládla, protože ono je něco jiného, když se odhlásím a koukám na sebe jako nepřihlášená přes nějaký odkaz, a když na mě kouká někdo cizí ale přihlášený.Fakt moc díky :D
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage-VYŘEŠENO

Příspěvekod Kučík » úte čer 04, 2013 22:41

Lenkae...tiež som prihlásený na MH, mám tam mnoho členov - pozývam na prezeranie len dôverihodné osoby, ale nikto Vám nezaručí, že nebude opisovať údaje, ktoré ste pracne získali. Pozrite si: www.rodokmen.com Je to bezplatný rodokmeň stačí sa zaregistrovať a máte neobmedzenú tvorbu. Nevýhodou je, že sa nedajú už hotové záznamy z MH vložiť do tohto rodokmeňa a prepisovať 1700 ľudí sa mi už nechce a musím platiť MH, i keď sa mi páči ten rodokmeň.
Nerobím reklamu, len sa snažím poradiť kolegom bádateľom. Stando K.
Kučík
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 16, 2012 16:33
Bydliště: Bučany - Slovakia

Re: MyHeritage-VYŘEŠENO

Příspěvekod Lenkae » stř čer 05, 2013 6:35

Děkuji, mrknu na to :)
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Předchozí

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků