MyHeritege Family Tree Builder

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MyHeritege Family Tree Builder

Příspěvekod Rozina » pát kvě 08, 2009 11:03

Již druhý den se nemohu do MyHeritage dostat. Nejde to i vám co ho používáte?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Zdenek » pát kvě 08, 2009 17:10

Taky mě to nejde zjistil jsem to až jsem si přečetl váš dotaz. Doufám že se to rozjede zveřejňoval jsem tam 1,5 roku usilovné práce (zatím )nějakých 229 osob.Byla by to škoda pár mých známých a příbuzných tam občas nakoukla co jsem objevil nového. Pokud se to do týdne nezpraví zkusím jim napsat ale nevím jestli to se svou angličtinou zvládnu. :?:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rozina » pon kvě 11, 2009 12:11

Stále to nefunguje.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Zdenek » pon kvě 11, 2009 17:43

Před chvílí jsem to zkoušel a už to fungovalo. Jen jsem měl problém s datem když jsem chtěl aktualizovat verzi rodokmenu za novější hlásilo mi to,že na internetu je verze z data 21.1.2009 3x po sobě jsem zadal aktualizaci a je to ok.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rozina » pon kvě 11, 2009 19:52

Už to funguje, ale nikde žádná omluva nebo vysvětlení.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

My Heritage

Příspěvekod levape » úte črc 28, 2009 10:16

Je něco pravdy na tom, že od 1.8. je tento program zpoplatněn již od 250 osob a to i zpětně? Česky jsem se nic nedočetl a anglicky neovládám. Také nevím jak zjistit ceník a způsob platby. Děkuji předem Vám i všem ostatním za poskytnuté informace.
levape
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 03, 2008 18:25

Diakritika

Příspěvekod Claricia » úte črc 28, 2009 10:37

Setkala jsem se s tím, že má FTB problémy se zobrazováním diakritiky - ale pouze u osob, které jsou právě zobrazeny jako "hlavní", tj. ve stromě je to největší "okénko" - nevíte, kde může být problém?

Screenshot:
Obrázek
Naposledy upravil Claricia dne stř črc 29, 2009 17:47, celkově upraveno 1
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

My heritage

Příspěvekod levape » úte črc 28, 2009 18:15

Již jsem to s pomocí snachy přelouskal a nezbylo mi než zaplatit Premium. Takže za případné rady a vysvětlení děkuji, již je mi vše jasné, i když jsem se s tím smiřoval dost těžce.
levape
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 03, 2008 18:25

My Heritage

Příspěvekod Rozina » úte črc 28, 2009 21:33

Můžete mě sdělit jakým způsobem jste to zaplatil?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Zdenek » stř črc 29, 2009 17:29

To by mě taky zajímalo. Taky uvažuji o tom že si to na rok zaplatím,abych vyzkoušel v čem je Premium lepší. Pokud se můžete podělit o nějaké detaily?
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Diakritika

Příspěvekod Jan » stř črc 29, 2009 19:34

Claricia píše:Setkala jsem se s tím, že má FTB problémy se zobrazováním diakritiky - ale pouze u osob, které jsou právě zobrazeny jako "hlavní", tj. ve stromě je to největší "okénko" - nevíte, kde může být problém?

FTB jsem kdysi zkoušel a pokud si pamatuji problém s češtinou byl způsoben chybným nastavením angličtiny pro data.
Jedno nastavení je čeština pro obrazovku a druhé je pro data.
Obojí musí být čeština, možná to je důvod chybné češtiny. (Bez záruky!)
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

My Heritage

Příspěvekod levape » stř črc 29, 2009 19:51

Jak jsem již psal tak bych to sám nezvládl a pomohla mi snacha. Vše v angličtině. Odsouhlasil jsem, že chci změnit Basic na Premium a dál nás to již navádělo. Zvolil jsem platbu kartou a při 35 % slevě vyšlo roční předplatné asi na 860,- Kč.
levape
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 03, 2008 18:25

Re: Diakritika

Příspěvekod Claricia » stř črc 29, 2009 19:52

Jan píše:FTB jsem kdysi zkoušel a pokud si pamatuji problém s češtinou byl způsoben chybným nastavením angličtiny pro data.
Jedno nastavení je čeština pro obrazovku a druhé je pro data.
Obojí musí být čeština, možná to je důvod chybné češtiny. (Bez záruky!)


Díky moc, bylo to ono, teď už mám české znaky zobrazené správně. Teda občas je to s FTB boj.. :-)
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Re: Diakritika

Příspěvekod Jan » stř črc 29, 2009 20:17

Claricia píše:
Jan píše:FTB jsem kdysi zkoušel a pokud si pamatuji problém s češtinou byl způsoben chybným nastavením angličtiny pro data.
Jedno nastavení je čeština pro obrazovku a druhé je pro data.
Obojí musí být čeština, možná to je důvod chybné češtiny. (Bez záruky!)


Díky moc, bylo to ono, teď už mám české znaky zobrazené správně. Teda občas je to s FTB boj.. :-)

Jsem rád, že jsem pomohl.
Abych pravdu řekl, nevím proč jste opustila PAF od Mormonů. S jeho GED soubory pracují bez problémů všechny solidní programy.
S GED z FTB je spousta problémů, na př. s fotografiemi, citací zdrojů. V PAF vím přesně kde hledat foto pokud ho chci nahradit.
Vím přesně kde jsem našel konkrétní osobu třeba v matrice, nebo v digitálním archivu, připojit citaci nebo snímek se zápisem z matriky atd.
To platí pro narození, sńatky i úmrtí.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Re: Diakritika

Příspěvekod Claricia » stř črc 29, 2009 20:40

Jan píše:Jsem rád, že jsem pomohl.
Abych pravdu řekl, nevím proč jste opustila PAF od Mormonů. S jeho GED soubory pracují bez problémů všechny solidní programy.
S GED z FTB je spousta problémů, na př. s fotografiemi, citací zdrojů. V PAF vím přesně kde hledat foto pokud ho chci nahradit.
Vím přesně kde jsem našel konkrétní osobu třeba v matrice, nebo v digitálním archivu, připojit citaci nebo snímek se zápisem z matriky atd.
To platí pro narození, sńatky i úmrtí.


Já jsem ho tak úplně neopustila, ale líbí se mi výstupy z FTB - PDF soubory s celými větvemi jsou ideální pro prezentaci v rodině, což mi PAF moc neumožňuje. Každopádně momentálně pendluji mezi těmito dvěma programy, s FTB se učím (jsou věci, které se mi tam nedaří vychytat, což se mi moc nelíbí), ale jsou momenty, kdy bych ho nejradši zavřela a odinstalovala.. :-D
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Další

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků