My heritage - kontakt na web mastera

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod venusev » pát dub 05, 2013 15:08

Zdravím,

byl by tu někdo, kdo má placené členství na my heritage, ochotný zprostředkovat mi kontakt na jedny stránky? Našla jsem asi shodu, chtěla bych se na to zeptat, ale bez placeného členství nemám šanci.

Díky, Venuše
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod sanmarco » pát dub 05, 2013 15:53

Pošlete SZ, oslovím ho.
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod Sagitarius » úte črc 02, 2013 1:06

Chápu systém omezení MH správně, že není ani tak problém poslat PM správci stránek, jako spíš nalézt ty jeho konkrétní stránky? Při ručním vyhledávání (přes Výzkum) to sice nalezne shodu se jménem správce a jménem jeho rodokmenu, ale neukáže to webovou adresu toho rodokmenu, takže není možné poslat tu PM. (abych uvedl příklad, v mém případě to nalezne třeba záznam Pepa Novák, Schejbal Web Site, správcem je Tomáš Sagitarius. Ale pro kontaktování je spíš potřeba http://www.myheritage.cz/site-204980461/sagitarius , což už ale nezjistíte) Někdy se to podáří pomocí Google, ale tak 1 případ ze 3. Nebo něco dělám špatně?
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 716
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod Slim » úte črc 02, 2013 5:35

Neděláte, ale můžete tady na fóru požádat a on Vám někdo s placeným účtem onen odkaz zjistí. Třeba já :)
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod Zora » úte črc 02, 2013 7:12

Mně to několikrát zafungovalo z neplaceného "mrtvého účtu" - mám tam pouze jednu osobu, sebe a tak mně Myheritage neblokuje případné osoby, u nichž by nastala shoda. Využívám Myheritage pouze na tento účel, přes dialogové okno "Požádat o členství" nebo "poslat vzkaz" pošlu žádost o kontakt. . Nejde ovšem mít dva účty - jeden pracovní a druhý "mrtvý". Tohle si jejich systém ohlídá. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod Sagitarius » úte črc 02, 2013 19:10

Zora píše:Mně to několikrát zafungovalo z neplaceného "mrtvého účtu" - mám tam pouze jednu osobu, sebe a tak mně Myheritage neblokuje případné osoby, u nichž by nastala shoda. Využívám Myheritage pouze na tento účel, přes dialogové okno "Požádat o členství" nebo "poslat vzkaz" pošlu žádost o kontakt. . Nejde ovšem mít dva účty - jeden pracovní a druhý "mrtvý". Tohle si jejich systém ohlídá. Zora


Něco podobného mě také napadlo, ale není to hodně zdlouhavé?
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 716
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko

Re: My heritage - kontakt na web mastera

Příspěvekod Zora » úte črc 02, 2013 19:17

V čem zdlouhavé?
MyHeritage dávno nepoužívám na tvorbu rodokmenu, tak je to aspoň k něčemu.Stejně chtějí jen a jen za všechno platit a jen a jen navnaďují, většinou na nesmysly...
Tak je to aspoň prospěšné těm, co hledají :-)))

Správce účtu se buď ozve při nejbližší návštěvě, nebo nemá zájem.
Pro mě jsou to asi tři klikance - najít potřebný rodokmen, požádat o členství a vlepit do okna text, který mám domluvený s osobou, která se potřebuje kontaktovat. cca 5 min.

Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků