Varování

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Varování

Příspěvekod Rozina » stř úno 11, 2009 16:12

Tak jsem dnes od svého přítele dostala následující text s doporučením odeslat všem známým:
Považuji to za důležité, proto rozesílám všem

Neprjímajte nič od kontaktu pete_ivan @ hotmail.com a ani video o Bushovi , je to hacker, formatuje počítač a zničí aj password k Vašej elektronickej pošte. Pozor, ak ho Vaše kontakty prijmú, tak ho dostanete aj Vy, takže im pošlite rýchle správu - je dôležité poslať tento oznam všetkým !!!! - Vašim priateľom, rodine, spolupracovníkom, ........
V najbližších dňoch si musíte dať pozor : neotvárať žiadnu správu, ktorá bude mať prílohu s názvom : Pozvánka ( invito, invitation ) nezávisle od koho tá správa bude. Je to vírus, ktorý zničí celý hard disk. Tento vírus príde od známej osoby, ktorú máte medzi kontaktmi. Preto musíte upozorniť všetkých o tomto nebezpečenstve. Je lepšie dostať túto správu 25 krát ako dostať vírus a otvoriť ho. Ak by ste predsa dostali poštu od priateľa s prílohou : pozvánka, neotvorte ju a vypnite ihneď počítač. Ide o najhorší vírus ohlásený CNN. Tento nový vírus bol objavený len teraz a Microsoftom bol klasifikovaný ako najdeštruktívnejší vírus všetkých čias. Tento vírus bol objavený včera spoločnosťou McAfee a neexistuje zatiaľ žiadny antivírusová ochrana voči nemu. Tento vírus jednoducho zničí Nulový sektor Hard disku, v ktorom sú zachované vitálné informacie jeho funkcií.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Hoax

Příspěvekod Vizi » stř úno 11, 2009 20:52

Není to nic jiného než hoax známý pod názvem Invitation
Kdo neskáče není Vyskočil
Uživatelský avatar
Vizi
 
Příspěvky: 125
Registrován: pon pro 04, 2006 20:20
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Rozina » stř úno 11, 2009 23:04

Děkuji. Stalo se mě to poprvé a tak jsem si to potřebovala ověřit.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků