Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod RitterQa » úte bře 05, 2013 20:59

Zdravím, mám problém a moc prosím o jeho vyřešení.
Před chvílí, kdy jsem otevírala soubor se mi objevila zpráva o nějaké duplicitě. Omylem jsem klikla na ok a zjistila, že se mi všechny rodiny absolutně pomíchaly.
Dá se to nějak vrátit zpět?
PŘÍJMENÍ V MÉM RODOKMENU: Bazala, Bosáková, Fajkusová, Hromadová, Jašek, Kamenická, Modrovič, Toman (Tomanec), (aktualizováno 26.10.2015)
RitterQa
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv zář 20, 2012 20:40
Bydliště: Ostrava
Oblast pátrání: Dolné Držkovce (SK), Hovězí, Ostrava, Piešťany (SK), Sokolovce (SK), Trnava (SK), Velký Báb (SK), Vsetín

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod ozana » úte bře 05, 2013 21:24

Soubor, Obnovit projekt, Obnovit ze souboru na disku, zvolit Projekt a datum Zálohy k obnově
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod RitterQa » úte bře 05, 2013 21:43

Postupovala jsem podle Vašeho návodu a tentokrát neklikla na ok, ale zjistila jsem, že ty rodiny mám opět pomíchané :(, nejspíš mi nezbývá nic jiného než to všechno překopat :(
PŘÍJMENÍ V MÉM RODOKMENU: Bazala, Bosáková, Fajkusová, Hromadová, Jašek, Kamenická, Modrovič, Toman (Tomanec), (aktualizováno 26.10.2015)
RitterQa
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv zář 20, 2012 20:40
Bydliště: Ostrava
Oblast pátrání: Dolné Držkovce (SK), Hovězí, Ostrava, Piešťany (SK), Sokolovce (SK), Trnava (SK), Velký Báb (SK), Vsetín

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod duros » stř bře 06, 2013 8:42

Vy ste asi pri tej obnove zvolili uplne posledny subor a to je prave ten zly. Skuste skor predposledny, alebo este lepsie ten predpredposledny.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod ozana » stř bře 06, 2013 8:47

Mělo by jít vybrat zálohu, kde to ještě bylo vpořádku.

Nebo to můžete udělat ručně. Zálohy se ukládají do
C:\Document and Settings\{profil=už.jméno}\Dokumenty\MyHeritage\{jméno rodokmenu}\Backup\{jméno rodokmenu} - {rok-měsíc-den} {hod-min-sec}.zip"
uvnitř archívu je soubor {jméno rodokmenu}.zed a je potřeba ho zkopírovat do složky Databaze.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod duros » stř bře 06, 2013 9:09

ozana píše:Mělo by jít vybrat zálohu, kde to ještě bylo vpořádku.

Nebo to můžete udělat ručně. Zálohy se ukládají do
C:\Document and Settings\{profil=už.jméno}\Dokumenty\MyHeritage\{jméno rodokmenu}\Backup\{jméno rodokmenu} - {rok-měsíc-den} {hod-min-sec}.zip"
uvnitř archívu je soubor {jméno rodokmenu}.zed a je potřeba ho zkopírovat do složky Databaze.

Podla toho, co pise, tak to urobila a opat videla vsetko prehadzane. Cize podla mojho nazoru obnovovala z uplne posledneho suboru - a to nie je spravne.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Family Tree Builder - duplicitní zobrazní (rodiny)

Příspěvekod RitterQa » stř bře 06, 2013 15:36

Mcokrát vám děkuji za rady. Jsem si celkem jistá, že jsem to obnovovala někdy z ledna přes net a nevím jestli právě v tom byla chyba? Nicméně jsem to zkusila obnovit z disku a již v pořádku. Ještě jednou mockrát díky
PŘÍJMENÍ V MÉM RODOKMENU: Bazala, Bosáková, Fajkusová, Hromadová, Jašek, Kamenická, Modrovič, Toman (Tomanec), (aktualizováno 26.10.2015)
RitterQa
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv zář 20, 2012 20:40
Bydliště: Ostrava
Oblast pátrání: Dolné Držkovce (SK), Hovězí, Ostrava, Piešťany (SK), Sokolovce (SK), Trnava (SK), Velký Báb (SK), Vsetín


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků