Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod simanakaja » pon bře 04, 2013 9:23

Po vygenerování souboru GEDCOM z Family Tree Builder a jeho importu do Ancestry
mi nastal problém se spojováním osob. Vůbec se nepřenesli příbuzenské vazby, dokonce
ani data sňatků. Nelze tedy ani vytvářet diagramy. Ostatní data všech osob včetně fotek
se přenesli v pořádku. Víte někdo co s tím?

Děkuji
simanakaja
 
Příspěvky: 38
Registrován: sob úno 23, 2013 19:02

Re: Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod jardaepp » pon bře 04, 2013 9:27

Dobrý den,jsem na tom stejně.Zprvu jsem si myslel,že je to rukama,ale asi ne.Taky děkuji za radu.Jarda
jardaepp
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned zář 25, 2011 8:14
Bydliště: Praha

Re: Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod duros » pon bře 04, 2013 10:30

Prave som to vyskusal v najnovsej verzii Ancestry - bez problemov. Zaznam o prevode errors - bez zaznamov (prazdny). Priznavam, ze importovany ged subor bol bez fotografii.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod Zora » pon bře 04, 2013 10:48

Asi před půl rokem jsem stahovala gedcom z Builderu do Ancestry.Výsledkem byly příbuzenské vztahy jen v mužských liniích. Ženy se asi ze skromnosti nenapojily vůbec. Nebo že by se nesnesly mezi sebou od počátku? :-)))
Záznam o převodu - erros - tam pouze asi dvě drobné poznámky - mnou špatně zapsané věci, (byly by snadno opravitelné).

Bez dalšího přemýšlení jsem raději na radu nejmenovaného kolegy exportovala gedcom do PAFu a bylo vystaráno - naprosto bez problémů.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29115
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod GENEAL0G » pon bře 04, 2013 15:14

Nevím jak u placené verze FTB, ale u tzv. free se u každé osoby v rodokmenu při exportu do GEDCOM a importu do jiného programu zakóduje do poznámek, že byla původně založena právě v předešlém prográmku FTB. :!:
GENEAL0G
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 06, 2013 16:05

Re: Problém FTB > Ancestry přes GEDCOM

Příspěvekod duros » pon bře 04, 2013 17:42

GENEAL0G píše:Nevím jak u placené verze FTB, ale u tzv. free se u každé osoby v rodokmenu při exportu do GEDCOM a importu do jiného programu zakóduje do poznámek, že byla původně založena právě v předešlém prográmku FTB. :!:

...a vplyv na popisany problem je aky?
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků