MyHeritage-vyřešeno, děkuji

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MyHeritage-vyřešeno, děkuji

Příspěvekod Lenkae » úte úno 05, 2013 14:14

Prosím dá se nějak kontaktovat osoba, s kterou mám společné předky, aniž bych musela platit členství?Mám nevelký rodokmen, spíš si to tam píšu jen abych měla přehled.Včera jsem zadávala nějaké předky a na 100% vím, že ten dotyčný má skutečně tytéž předky.Zkoušela jsem gůglit jeho jméno, že bych se mu ozvala jinak ale je to poměrně běžné jméno.Možná by měl radost, protože jsem mnohem dál:-)
Nebo dá se třeba nějak zjistit, jestli zde není registrovaný?Členy jsem procházela ale to jsou přezdívky:-(
Naposledy upravil Lenkae dne stř úno 06, 2013 10:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte úno 05, 2013 14:51

Muzete pozadat o clenstvi v jeho rodokmenu a snad u te zadosti se da neco pripsat.....
Jinak jsem to zatim nevymyslela....
K.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » úte úno 05, 2013 15:43

Karolíno nemůžu, nejde to, pokaždé mi to hodí stránku na placené členství:-(
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod stanley4 » úte úno 05, 2013 15:55

už sa to tu riešilo (skúste pohľadať) - ak máte s niekým zhodu, bez zaplatenia ho kontaktovať nemôžete... ale niektorí tunajší členovia majú členstvo na MyHeritage zaplatené a boli ochotní kontaktovať danú osobu v mene užívateľa s neplateným členstvom...

edit: napr. TU alebo TU
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: MyHeritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte úno 05, 2013 16:43

Hm.... Chapu, ze za to chtej penize, ale proste taky porad odolavam- ted jsem si rozdelila rodokmen na dve pulky a zatim se s obema do 250ti lidi vejdu.... Ale jde mi o princip. Zda se mi, ze za to chteji docela dost..... No jo, jsem asi Cechacek....
K.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod Rozina » úte úno 05, 2013 19:03

Ano chtějí za to stále více . Zkuste si zadat do vyhledávače příjmení toho dotyčného a pokud se vám objeví a je u něj napsáno, že je správce stránek, tak se jej pokuste kontaktovat. Mě se to zatím několikrát podařilo.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage

Příspěvekod ozana » úte úno 05, 2013 21:53

Stačí předat někomu, kdo nemá s tímto webem žádné shody, adresu toho webu a ten jej může kontaktovat, a předat potřebný vzkaz.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » úte úno 05, 2013 23:36

Skutečně to nejde, založila jsem si i nový účet na jiný mail a jméno, a zkoušela kontaktovat z něj, nešlo to.Z mého taky ne, i když je správce stránek, prostě nejde, vždy mě to hodí na stánku o možnostech s placeným členstvím:-(Jediný, kdo se s ním může spojit je ten, kdo má placené členství.Možná to tak šlo dřív, když nebyly shody, to jsem tu ve fóru našla, že se to tak dělalo ale to je rok zpátky, teď to nejde
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage

Příspěvekod Zora » stř úno 06, 2013 1:01

Pokud bude mít někdo podobný problém - zde postup:

Vlastním účet na Myheritage, mám tam ale pouze jednoho nebo dva předky (pracuji už pomocí PAF - jak mně nezištně poradil Jan - pochvala !!!).
Nemám na Myheritage nic předplaceného, nemám tedy ani společné předky s předmětným správcem.
Podle pokynů Lenky jsem požádala o členství správce stránek (kam se Lenka potřebuje dostat) a do zdůvodnění jsem uvedla jejich společné osoby a mejlovou adresu s prosbou o kontakt. Žádost odešla, objevilo se, že mám čekat na rozhodnutí správce, tedy předpokládám, že má možnost si vše přečíst. Zora
Pokud má někdo podobný problém, napište, ráda zopakuji, dokud to půjde. . Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MyHeritage

Příspěvekod ozana » stř úno 06, 2013 9:14

Lenkae píše:Skutečně to nejde, založila jsem si i nový účet na jiný mail a jméno, a zkoušela kontaktovat z něj, nešlo to.Z mého taky ne, i když je správce stránek, prostě nejde, vždy mě to hodí na stánku o možnostech s placeným členstvím:-(Jediný, kdo se s ním může spojit je ten, kdo má placené členství.Možná to tak šlo dřív, když nebyly shody, to jsem tu ve fóru našla, že se to tak dělalo ale to je rok zpátky, teď to nejde

Jak jsem psal "... někomu jinému ...", ne jiný vlastní účet.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: MyHeritage

Příspěvekod Lenkae » stř úno 06, 2013 10:26

Já myslela, že je to to samé, pokud je účet na jiné jméno, z jiné IP adresy a jiného mailu..Nevidím v tom rozdíl
Ale asi máte pravdu, už mi pomohla Zora, té to šlo, takže hurá:-)
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage-vyřešeno, děkuji

Příspěvekod Rozina » stř úno 06, 2013 18:51

Co to je PAF?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage-vyřešeno, děkuji

Příspěvekod Zora » stř úno 06, 2013 18:58

Personal Ancestry File...
program pro genealogy, který vyvinuli - asi- mormoni - to přesně nevím.
Pracuje to skoro stejně jako Builder, jen mně to ukazuje to, co potřebuji hned. Naprosto se nepřu, že je něco lepšího a něco méně výhodnějšího, nejsem ajťák.
Tohle mně poradil kolega, který si nepřeje být jmenován poté, co jsem nebyla spokojena s chování Myheritage (samé placené nabídky, "zavřené dveře" a vlastně nic, co by mně příliš pomohlo - taky jsem zjistila, že sice oslovím někoho, ale většinou ti lidé neodpovídají.
Nejmenovaný kolega mně velice vstřícně pomohl na dálku s instalací, s vysvětlivkami a dokonce nabídl, že ho můžu kontaktovat kdykoliv, když bude třeba a já budu opět bezradná..
Samozřejmě, že se i tady dá rodokmen zobrazit na netu, ale o to zatím moc nestojím.

Zora
Naposledy upravil Zora dne čtv úno 14, 2013 15:22, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: MyHeritage-vyřešeno, děkuji

Příspěvekod Rozina » stř úno 06, 2013 22:43

Zorinko děkuji.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků