ancestry2html a wordpress

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

ancestry2html a wordpress

Příspěvekod zrnka písku » pon úno 04, 2013 17:09

Máte někdo zkušenosti se zakomponováním výstupu z ancestry2html do wordpressu?
Uživatelský avatar
zrnka písku
 
Příspěvky: 1988
Registrován: sob led 08, 2011 22:41
Bydliště: Bílovecko

Re: ancestry2html a wordpress

Příspěvekod duros » pon úno 04, 2013 18:39

Teda nemam, ale princip vystupu A2html je ten, ze vytvori adresarovu a suborovu strukturu, ktoru treba nahrat (uploadovat) na web (cez ftp pripojenie - bud vhodnym softverom, alebo napr. cez stranku net2ftp).
Este musim dodat, ze kedze A2html vytvori adresarovu strukturu webu, treba davat pozor na to, ze vystup ma uvodnu stranku s nazvom index.htm, co je vacsinou nazov takmer kazdej uvodnej stranky. Preto odporucam najskor si vytvorit na webe zvlast adresar pre vystup A2html (aby Vam neprepisal uvodnu stranku webu).
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: ancestry2html a wordpress

Příspěvekod zrnka písku » pon úno 04, 2013 19:43

Juraji díky, na zrnkách písku A2H běží už dlouho, jak běhá na klasickém .html vím, jen mě to pomalu začíná zmáhat v tom rozsahu a tak uvažuju o "automatizaci" (i když jsem se ji bránila zubynehty). Styly a kód nejsou problém, ale na php nejsem zas až takový machr bohužel, základy chytám, ale... :-(
Jak to zaimplemetovat do šablon a nemuset otrocky přepisovat a překopírovávat, to je pro mě teď to podstatné, bohužel "Širší" má jiné starosti asi a já plavu...

btw. byl tu post Jana, zmizel...
Uživatelský avatar
zrnka písku
 
Příspěvky: 1988
Registrován: sob led 08, 2011 22:41
Bydliště: Bílovecko

Re: ancestry2html a wordpress

Příspěvekod duros » pon úno 04, 2013 21:50

No toto... so Sirsim som bol v pomerne culom kontakte pri poslednych niekolkych verziach A2html, este ked nebolo trvalou sucastou Ancestry, ale len pridavnym programom. Ale ked uz neodpovedal ani na pozdravne emaily k meninam...asi to nie je dobre.
Ja som skor skusal, testoval, daval podnety a navrhy a podielal sa na slovenskej lokalizacii programu. Na web nie som extra stavany a php uz vobec nie. Inak neviem, co mate na mysli pod pojmom "automatizacia".
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: ancestry2html a wordpress

Příspěvekod Zora » pon úno 04, 2013 22:00

Zkusila jsem poslat mail jmenovanému kolegovi, třeba se ozve. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků