Nový vzhled MyHeritage

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod hanucha » úte lis 27, 2012 23:53

Dnes na mě vykoukl nový vzhled a nové ovládání MyHeritage a jsem vážně vytočená.
Opravdu nechápu, proč musí být neustále nějaké změny, ať už tady nebo na Facebooku nebo jinde, většinou k horšímu :? Asi že se musí živit početná banda ajťáků...
Jako oceňuju nové tlačítko pro rychlý přesun v rodokmenu, to fakt chybělo, ale chybí mi lišta vlevo s informacema o dané osobě. Sice teď při prohlížení profilu nějaké osoby po zmáčknutí tlačítka zpět to vrátí opravdu zpět tam kde člověk byl a ne na začátek rodokmenu, což mě vytáčelo, ale stejně prostě potřebuju vidět celý profil člověka a jeho umístění v rodokmneu zároveň. Asi se to nedá někde změnit na starý vzhled, předpokládám. Ach jo, no prostě pokrok se nedá zastavit :-(
Kdyby chtěli něco vylepšit, tak bych určitě změnila ten hnusný vzhled růžovo modrý s fotkou. Ta fotka tam vůbec být nemusí, kdo z nás má pro lidi narozené před 100 a víc lety fotku? Stačil by nějaký rámeček a v něm jméno, příjmení a data narození a úmrtí. Takhle mně vadí, že při zmenšní rodokmenu mizí ta data, ale ten hnusný profil který je úplně k ničemu tam zůstane. :roll:
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod TKempny » stř lis 28, 2012 2:43

profil vlevo se dá kliknutím na šipečku znovu vysunout, s fotografiemi vam neporadim.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod magdalka » stř lis 28, 2012 7:37

Už nedá. A opravdu to chybí.
Ta původní podoba byla vkusná a zřetelná.
A to příšerné nafukovací srdce u výročí!!!! To je hnus!! No, jo - prstýnky už někoho urážejí!
Zato ta navigace vlevo dole je to, co tam chybělo. Ale vzhled bych vrátila původní.
magdalka
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte dub 17, 2012 15:55
Bydliště: Svitavsko

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod levape » stř lis 28, 2012 10:17

Mám Premium a vůbec žádné změny nevidím. Ani vlevo ani jinde.
levape
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 03, 2008 18:25

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod sanmarco » stř lis 28, 2012 10:52

Já také nic nevidím, vše stejné.
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod TKempny » stř lis 28, 2012 11:58

ja mam taky premium + power za překlady, ale novinky ke mě ještě evidentně nedošly.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod duros » stř lis 28, 2012 14:12

Nebude rozdiel vo zvolenych jazykovych mutaciach?
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod alenas » stř lis 28, 2012 18:02

Mám Premium a zatím je vše při starém - žádná inovace!
Aš.
alenas
 
Příspěvky: 536
Registrován: stř lis 28, 2012 8:43

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod Rozina » stř lis 28, 2012 18:37

Také žádné změny nevidím.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod hanucha » stř lis 28, 2012 21:40

Pro upresneni - mam tez Premium. Zkousim ted verzi ve francouzstine a je to stejne hnusne nove :-(
Tady zkusim obrazek at vidite o cem mluvim:
https://picasaweb.google.com/104205481652650979653/Gene?authkey=Gv1sRgCJfp7_3bjoTelAE#5815966379067825938
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod Jan » stř lis 28, 2012 22:39

Hlavní rozdíl je ale v tom, že vy pracujete s webovou aplikací. Kolegové co tvrdí, že se nic nemění pracují s programem v PC.
U aplikace v PC se nic nezměnilo, doporučuji si nainstalovat program do PC, pak si stáhnout data do programu a pracovat mimo
web. Tady máte odkaz na program http://www.myheritage.cz/family-tree-builder
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod hanucha » stř lis 28, 2012 23:40

Nojo, jenze muj problem je v tom, ze ja mam hlavni data ve webove aplikaci a nechci to menit. Pracuju na trech ruznych pocitacich a tezko muzu neustale prenaset posledni verzi s sebou a hlidat ktera to je. Proto jsem se ptala na MyHeritage a ne na Family Tree Builder, ten mam na dvou z tech pocitacu samozrejme nainstalovany taky, ale mimo web pracuju spis s Ancestry.
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod ozana » čtv lis 29, 2012 11:23

Jan píše:Hlavní rozdíl je ale v tom, že vy pracujete s webovou aplikací. Kolegové co tvrdí, že se nic nemění pracují s programem v PC.

Nemáte pravdu Jane, my jsme se dívali na webovou aplikaci, ale novou verzi (ještě) nevidíme. Asi se to zavádí postupně.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Nový vzhled MyHeritage

Příspěvekod ozana » čtv lis 29, 2012 11:30

hanucha píše:Nojo, jenze muj problem je v tom, ze ja mam hlavni data ve webove aplikaci a nechci to menit. Pracuju na trech ruznych pocitacich a tezko muzu neustale prenaset posledni verzi s sebou a hlidat ktera to je. Proto jsem se ptala na MyHeritage a ne na Family Tree Builder, ten mam na dvou z tech pocitacu samozrejme nainstalovany taky, ale mimo web pracuju spis s Ancestry.

S verzí FTB 7.0 by mělo být možné synchronizovat i z webu do aplikace a ne jen naopak.

Version 7: Full synchronization between FTB projects and online trees.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Další

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků