Jak na na MyHeritage

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Re: Jak na na MyHeritage

Příspěvekod TKempny » úte kvě 22, 2012 13:50

aha, v tom případě je chyba na webovém rozhraní, to je třeba do té zprávy také uvést.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Jak na na MyHeritage

Příspěvekod hanucha » úte kvě 22, 2012 23:34

Peters píše:Tohle mě taky zajímá, zadával jsem přes webové rozhraní asi 2000 osob a těchhle případů mám 15. Je tak něco skutečně špatně, protože když dám soubor uložit jako GED a načtu ho do FTB a v něm spustím Inspektor konzistence stromu, tak mi to vyhodí jako chyby a nabídne záměnu otce a matky, například mi píše:

Špatné určení manžela a manželky (#26) Franziska Nadler je žena a Johann Lorenz Stadler muž, ale v rodině jsou definováni jako manžel a manželka, a naopak- Tip: Správně v této rodině označit manžela a manželku, nebo vyměnit jejich pohlaví.

(technicky vzato, v GEDCOM souboru jsou prohozené HUSB a WIFE)

Jenomže já bych to potřeboval prohodit na webu a to nevím, jak udělat.

Už delší dobu se chystám napsat na support, ale nevím, jak to anglicky zformulovat.


Tak ta moje chyba tam uz zase je, uz zase je ta Lidmila vlevo :-(
Ja tedy zformulovala celkem obsahly a podrobny anglicky psany dotaz a zatim se neozvali.
Kdyztak dam samozrejme vedet.
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Jak na na MyHeritage

Příspěvekod hanucha » čtv kvě 31, 2012 13:17

Tohle mi dnes napsali, tak snad to brzy opravi:

Dear Hana,
Thank you for your message, and our apology for the delay.
There is a bug for the problem you report. The developers have been notified.
We are working to fix the problem as soon as we can. I apologize for any inconvenience.
We will update you on regarding this matter.

Let me know if I can be of future assistance.

Best regards,
Roni
MyHeritage.com team
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Předchozí

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků