MyHeritage

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Re: MyHeritage

Příspěvekod magdalka » pát dub 20, 2012 10:29

mvs píše: Ok díky, ještě jestli mi můžete poradit kde se to dá nastavit ? Nikde jsem to nenašel!

Když se přihlásíte na své stránky My heritage, asi bude otevřena záložka Domů. Tam zvolíte Účet stránek, v něm Mé předvolby. Hned nahoře je Rodinný zpravodaj a v něm si postupně zaškrnete Posílat členům stránek týdenní zpravodaj, jestliže byly stránky aktualizovány a hlavně Příhlásit mne k odběru zpravodaje těchto stránek. Nakonec vše dole modrým oválkem uložíte.
magdalka
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte dub 17, 2012 15:55
Bydliště: Svitavsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod mvs » pát dub 20, 2012 11:37

magdalka píše:
mvs píše: Ok díky, ještě jestli mi můžete poradit kde se to dá nastavit ? Nikde jsem to nenašel!

Když se přihlásíte na své stránky My heritage, asi bude otevřena záložka Domů. Tam zvolíte Účet stránek, v něm Mé předvolby. Hned nahoře je Rodinný zpravodaj a v něm si postupně zaškrnete Posílat členům stránek týdenní zpravodaj, jestliže byly stránky aktualizovány a hlavně Příhlásit mne k odběru zpravodaje těchto stránek. Nakonec vše dole modrým oválkem uložíte.

Tak to mám tak nastevené, já jsem myslel že lze nastavit aby po každé aktualizaci přišla zpráva co bylo aktualizováno! V týdením přehledu ( ve zprávě vždy stojí že bylo provedeno xy aktualizací, a když kliknu na zobrazit aktulizace tak to otevře prohlížeč na mé domovské stránk kde je třeba jméno kdo byl aktualizován a jméno kdo aktualizoval. Potom aby člověk pátral co bylo aktualizováno!
mvs
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 18, 2012 20:24

Re: MyHeritage

Příspěvekod Rozina » pát dub 20, 2012 20:17

Na domovské strance: účet stránek -soukromí - členové
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Smart Matches - MyHeritage

Příspěvekod mvs » sob dub 21, 2012 22:47

Dobrý den, mám takový dotaz, co se stane po potvrzení shody u nějaké osoby? Přepíšou se nějaké data?
mvs
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 18, 2012 20:24

Re: Smart Matches - MyHeritage

Příspěvekod ozana » ned dub 22, 2012 8:40

mvs píše:Dobrý den, mám takový dotaz, co se stane po potvrzení shody u nějaké osoby? Přepíšou se nějaké data?

Nemusí se stát nic, jen se shoda může zapsat (Přidáno potvrzením shody Smart Match) do Zdroje citací u profilu té osoby se schválenou shodou.

Někdy se Vám nabídne tlačítko Kopírovat a Upravit podrobnosti
Obrázek
a pak můžete snadno převzít údaje z cizího stromu.
Obrázek
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: MyHeritage

Příspěvekod majko » pon dub 23, 2012 18:46

Ahojte potreboval by som poradit. Pouzivam FTB tam pridam informacie, ale chcel by som aby moji clenovia mohli doplnat informacie cez moju stranku na MyHeritage ,hlavne ich ramena rodu...uz som potvrdil na stranke vsetko a aj tak to nejde... Dakujem za pomoc
majko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 23, 2012 18:38

Re: MyHeritage

Příspěvekod Zdenek » pon dub 23, 2012 20:26

Pokud mohu říct k tomu svůj názor, tak to raději nedělejte. Tím že umožníte dopisování údajů i ostatním, tak se může stát, že vám v tom nadělají pořádný zmatek. Navíc tím se stává verze, kterou máte doma v počítači neaktuální a jen velmi těžko budete dohledávat údaje, které přidal někdo jiný. Doporučuji vám, aby jste se s ostatními členy dohodli, aby vám vše co chtěli doplnit poslali mailem, a vy to potom doplníte sám.
Pokud jsem vás nepřesvědčil, tak se jistě najde někdo, kdo vám poradí jak na to. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: MyHeritage

Příspěvekod sanmarco » úte dub 24, 2012 9:06

Naprostej souhlas Zdeňku. Ty zásahy z venčí jsou tragédie, můj kamarád to povolil a pak brečel, že neví, co s tím. Takže vše od znova, zakázat tyto práva a je spokojený :)
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: MyHeritage

Příspěvekod TKempny » úte dub 24, 2012 11:43

majko píše:Ahojte potreboval by som poradit. Pouzivam FTB tam pridam informacie, ale chcel by som aby moji clenovia mohli doplnat informacie cez moju stranku na MyHeritage ,hlavne ich ramena rodu...uz som potvrdil na stranke vsetko a aj tak to nejde... Dakujem za pomoc


v myheritage ftb exportovat gedcom, na strankach založit novy rodokmen, importovat gedcom a mužete dat prava všem komu chcete, pokud budete chtit dělat nějake upravy tak buď online a nebo stahnout gedcom do ftb. jak bylo zminěno vyše, silně to nedoporučuji, protože vam tam mohou lide i třebas omylem udělat bordel.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Předchozí

Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků