Ancestry - filtr

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Ancestry - filtr

Příspěvekod zrnka písku » sob led 07, 2012 23:28

Prosím pomoc - možná je to triviální, ale já jsem na řešení nepřišla.

Jedna jediná z cca 1600 osob v rodokmenu se jeví jako živá a přitom má být neživá - existuje nějaký filtr, kterým ji zobrazit a opravit? Procházet všechny beru jako poslední možnost :-)

Díky
Uživatelský avatar
zrnka písku
 
Příspěvky: 1988
Registrován: sob led 08, 2011 22:41
Bydliště: Bílovecko

Příspěvekod stanley4 » ned led 08, 2012 0:32

Ancestry nepoužívam, ale neexistuje možnosť zobraziť osoby z rodokmeňa v tabuľke so všetkými zadanými údajmi? Niektoré programy to umožňujú, dá sa tam osoby zoradiť podľa mena, dátumu narodenia/úmrtia, veku, miesta... ale aj podľa toho, či sú žijúce, alebo nie.
Alebo nerobí Ancestry štatistiky? Ak je tá "žijúca" osoba narodená pred pár storočiami, určite bude vyhodnotená ako najstaršia, resp. najdlhšie žijúca... :)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Příspěvekod duros » ned led 08, 2012 8:05

Ako bolo spravne poznamenane, posledna karta su "Statistiky" a tam Vam zobrazi najstarsiu zijucu osobu, vratane ID.
V Ancestry je sice vyhladavaci nastroj podla slov a podla datumov, ale neviem, ako by ste z toho mohli nieco vyuzit, resp. aky parameter zvolit na vyhladanie takej osoby - mam pocit, ze to tento vyhladavac nedokaze.
Zoradenie osob je mozne v bocnom lavom paneli podla mien (teda priezvisk), datumu narodenia, ID a % vyplnenia dat.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod zrnka písku » ned led 08, 2012 8:39

Pánové oběma děkuji.

Duros: přesně o tom je ta moje první věta, že to bude triviální. Ancestry mám osahané víc než dost, ale po skoro celodenní práci už jsem viděla jen "počet žijících osob: 1" a sjet dolů mě nenapadlo :oops:
Uživatelský avatar
zrnka písku
 
Příspěvky: 1988
Registrován: sob led 08, 2011 22:41
Bydliště: Bílovecko


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků