Ancestry - publikace na webu ??

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Ancestry - publikace na webu ??

Příspěvekod gotisek » stř lis 30, 2011 21:43

Hezký den všem,

již třetím rokem o sobě mohu říci, že jsem nadšeným pro tvorbu rodinného rodokmenu. Sestavil jsem si svůj rodokmen až do doby počátek matrik, chybějící data z počátku nyní upřesnuju dle gruntovnic. Mám v rodokmenu skorem 1.000 lidí. Používám ANCESTRY verzi 1.0.21.76, se kterým jsem nadmíru spokojen. Vytvořil jsem si výstup z ANCESTRY2HTML, ale bohužel nevím jak vygenerované soubory nyní umístit na svoje webové stránky, které mám zřízené na webnode.cz, poradí mi někdo ?? Děkuji všem :)

gotisek
gotisek
 

Příspěvekod duros » čtv pro 01, 2011 8:14

Pozrel som si to slavne webnode a konstatujem, ze tam to asi nepojde. Tam ide totiz o system, prepacte mi za vyraz, "blbuvzdorny" a tak ako pisu v uvode stranky, tvorenie webu z prostredia prehliadaca (e to sice dost nepresny vyrz, ktory som sprvu nechapal, ale ked som si to vyskusal, pochopil som).
Stranky vytvorene pomocou Ancestry2html je totiz potrebne nahrat na server, co v pripade webnode nejde. Okrem toho treba mat na pamati, ze takto vytvorene stranky maju svoju uvodnu stranku (subor) index.htm a teda clovek, ktory absolutne neovlada princip tvorby webovych stranok si lahko moze nahatim tohto suboru prepisat svoju povodnu uvodnu stranku. Inymi slovami: ak ma Vasa stranka aj nejaky iny obsah, je potrebne vytvorit na serveri podzlozku, ktora bude obsahovat stranky vytvorene pomocou A2html a na Vasich povodnych strankach budete mat odkaz veduci na uvodn stranku vytvorenej prezentacie (teda na subor index.htm rezentacie A2html).
Neviem, ci som bol dost jasny a zrozumitelny. Ak nie, rad sa pokusim upresnit.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod Jan » čtv pro 01, 2011 9:57

Zaregistrujte se na http://wz.cz a do vašeho prostoru potom nakopírujte kompletní obsah adresáře ve kterém máte uloženy generované soubory.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

webnode

Příspěvekod gotisek » pát pro 02, 2011 11:04

Ok, snad jsem to pochopil. Mám na webnode.cz svoje stránky a souhlasím s tím, že webnode je blbuvzdorný, ale zvolil jsem tuto variantu, bo co se týče programování www jsem opravdu blb :) Pokud to tedy chápu, založím si na webzdarma stránky, tam nakopíruju adresář vytvořený ancestry2html a potom si dám odkaz na tyto nové stránky na svůj web. Jdu to hned zkusit, díky za radu, akorát nevím jestli to zvládnu :) podám zprávu jak to dopadlo
Naposledy upravil gotisek dne sob pro 10, 2011 10:00, celkově upraveno 1
gotisek
 

Příspěvekod gotisek » pát pro 02, 2011 16:55

skoro se povedlo, až na to, že můj vygenerovaný index.htm po vložení na vytvořené stránky wz.cz vypadá jinak, text se shoduje, ale chybí mi tam kolem hlavní nabídky to pozadí erbů které jsem si nastavil .. co s tím ?
gotisek
 

Příspěvekod gotisek » pát pro 02, 2011 17:14

tak už to mám, díky super :)
gotisek
 


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků