Prosba o pomoc

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Prosba o pomoc

Příspěvekod Rozina » pát črc 01, 2011 20:00

Tak to jsem si dala. Protože jsem přišla o starý počítač a tím i o rodokmen na Family Tree Builder, tak jsem si stáhla na nový počítač znovu Family T.B. Stáhla jsem si do něho z MyHeritage Gedcom. Ale popsula se mě v něm úplně čeština a nevěděla jsem nic chytřejšího než to přepsat ze zálohy na CD. Stalo se však to, že se mě rodokmen na CD přepsal tím nesmyslem. Potom se mě sice podařilo nějakým způsobem (nepamatuji si již jak) tu češtinu opravit. Někde jsem však udělala při pojmenování chybu a rodokmen na MyHeritage se mě automaticky neaktualizoval. Provedla jsem tedy zveřejnění ručně. Trvalo to dva dny. A co se nestalo, úplně mě to narušilo alba. Sice ta původní na MyH. zůstala neporušená, ale každé album se vytisklo ještě jednou, ale s pomotanými fotkami a jejich popisy. Pokoušela jsem se je odstranit, ale nejde to vymazat najednou. Musím mazat každou fotku zvlášť (je to přes 300 fotek). Poradí mě někdo jak to udělat, abych to špatné album vymazala najednou?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod ozana » sob črc 02, 2011 16:52

Nejrychlejší by asi bylo napsat na podporu a požádat je ať to smažou oni.

Nebo pokud to všechno publikujete z programu FTB, tak možná existuje možnost zrušit celý obsah i účet na MyHeritage a začít z čistým stolem...
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Příspěvekod Rozina » sob črc 02, 2011 20:14

Děkuji za radu. Já to možná nechám být, protože mě to za chvíli stejně zablokují, neboť na to peníze stejně nemám.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Zdenek » ned črc 03, 2011 10:15

Jak vyřešit Váš problém bohužel nevím, ale zaujalo mě co píšete v poslední větě. Já myslel, že když si nezaplatíte na další rok, tak se Vám rodokmen na webu nesmaže, ale jen nemůžete přidávat další data a nebudou Vás informovat o shodách? Tyto funkce by se měly odblokovat po případném zaplacení.
Jinak kdysi tady někdo psal, že jim napsal dopis ve kterém jim psal, že je věrným uživatelem programu a oni mu provedli prodloužení zdarma, nebo za symboliku, teď nevím přesně.
Myslím, že jste se dříve zmiňovala, že syn ovládá angličtinu? Co jim napsat pěkný dopis-mail, že důchodce, jehož jediným koníčkem je genealogie v něm nemůže pokračovat, jelikož jejich program je pro něho finančně nedostupný.
Bylo by škoda to nechat plavat, kdysi jsem na Vaše stránky nakoukl a myslím, že to dalo hodně práce to dát dohromady.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků