Synchronizace v Family Tree Builder- VYŘEŠENO

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Synchronizace v Family Tree Builder- VYŘEŠENO

Příspěvekod jurdacurda » úte úno 02, 2016 15:00

Po přeinstalaci mého PC jsem si znova nainstaloval Family Tree Builder a ze zálohy jsem nahrál data mých 4 rodokmenů. Vše proběhlo asi jak mělo ale když jsem dal synchronizovat tak mi to píše, že projekt není aktuální a zda-li chci provést upload či download. Přitom jak na stránkách i v programu je vše stejné. Když dám download, tak mi to napíše, že synchronizace projektu selhala a rodokmen v programu mám prázdný.Když dám provést upload, tak mi to píše, že požaduji synchronizaci 232 osob ale můj rodinný web je omezen jen na 18 osob. Povyšte své rodinné stránky.Můžu pokračovat i bez povýšení ale 214 osob nebude synchronizováno tak dám pokračovat a na webu mám fakt jen těch 18 osob. Předtím mi synchronizace vždy fungovala. Už se s tím zabývám půl dne a už mí docházej nápady. Začínám přemýšlet o jiném programu.
Prosím poraďte!
Děkuji
Naposledy upravil jurdacurda dne úte úno 02, 2016 15:28, celkově upraveno 1
jurdacurda
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv zář 03, 2015 12:12
Oblast pátrání: Okolí Benešovska-Ratměřice,Pičín,Vojslavice atd. Dále oblast Rakovnicka-Třtice, Milostín, Kněževes

VYŘEŠENO

Příspěvekod jurdacurda » úte úno 02, 2016 15:27

Napadla mě ještě jedna věc a hned jsem jí zkusil a vyšlo to.
1. Dám upload, píše mi to, že požaduji synchronizaci 232 osob ale můj rodinný web je omezen jen na 18 osob
2. Zavřu program
3. Odstraním novou složku, kde jsou uloženy data o projektu a vložím (kopíruji) složku ze zálohy.
4. Spustím program a dám při synchronizaci upload. Ted už to proběhne korektně.
Při těchto zkušenostech asi opravdu přejdu na jiný program.
jurdacurda
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv zář 03, 2015 12:12
Oblast pátrání: Okolí Benešovska-Ratměřice,Pičín,Vojslavice atd. Dále oblast Rakovnicka-Třtice, Milostín, Kněževes


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků