Ancestry

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Ancestry

Příspěvekod Rozina » stř pro 13, 2006 23:00

Tak jsem si stáhla Ancestry a již ho krmím údaji. Zatím se mi to líbí. Dnes když jsem otevřela rodokmen, tak mě překvapilo upozornění na 190. výročí úmrtí mého praprapradědečka.Úžasné!
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod VLVOJTA » čtv pro 14, 2006 23:00

Rózina: Víš jaká je nejdůležitější činnost při ukládání dat do jakéhokoliv genealogického programu:

Přece časté zálohování a to nejen do PC, ale i někam mimo (na web, na CD, na jiný PC atd). To z důvodu případné havárie PC.
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Rozina » pát pro 15, 2006 22:25

VLVOJTA: To já vím, že je to třeba často ukládat. I teď během práce data často ukládám, protože hned poprvé nastal nějaký kiks (zhasla obrazovka) a mě se část dat vymazala. Při opětném doplňování jsem si tam nasekala chyby a dalo to značnou práci než jsem to opravila.
Já jsem v 90. letech pracovala na restitucích. Kromě velkých vlastníků jsem měla ještě přes 4 tisíce drobných vlastníků lesů. Měla jsem strach kdyby někdo počítač odcizil, nebo kancelář vyhořela, a tak jsem diskety nosila i domů. Přesto děkuji.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Ancestry

Příspěvekod namor » pát pro 15, 2006 23:15

A ujišťuji tě, že budeš ještě mockrát příjemně překvapená, až zjistíš co všechno umí a umožňuje. Ten výstup v HTML je fakt zdařilý!
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků