genealogie.taby

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

genealogie.taby

Příspěvekod petanhuda » úte črc 08, 2014 9:39

Dobrý den, přišel mi e-mail, o tom, že mi někdo poslal e-mail z TABY. U toho byl odkaz s názvem "Celá zpráva:"... Na tento odkaz jsem klikl a je nefunkční.. Nějaký nápad, jak zobrazit došlý e-mail?
(Přiložený odkaz odkazuje na google disk, u kterého se zobrazí pouze levé menu, jinak bílá stránka..) Děkuji za radu..
Uživatelský avatar
petanhuda
 
Příspěvky: 323
Registrován: úte dub 16, 2013 18:38

Re: genealogie.taby

Příspěvekod stanley4 » úte črc 08, 2014 9:51

petanhuda píše:Dobrý den, přišel mi e-mail, o tom, že mi někdo poslal e-mail z TABY. U toho byl odkaz s názvem "Celá zpráva:"... Na tento odkaz jsem klikl a je nefunkční.. Nějaký nápad, jak zobrazit došlý e-mail?
(Přiložený odkaz odkazuje na google disk, u kterého se zobrazí pouze levé menu, jinak bílá stránka..) Děkuji za radu..

Mail by mal vyzerať takto:
Byl vám zaslán email od (meno užívateľa) z GENEALOGIE. Pokud tento email obsahuje spam, hanlivé výrazy nebo jiné komentáře, které pokládáte za útočné, kontaktujte administrátora na následující adrese:

Následuje celá zpráva (podrobnosti jsou v hlavičce). Pamatujte, že když kliknete na odpovědět, odpovíte tomuto uživateli: (meno užívateľa).

Celá zpráva
~~~~~~~~~~~
(text správy)

takže minimálne viete, kto Vám ten mail poslal a môžete ho kontaktovať (napríklad SZ)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: genealogie.taby

Příspěvekod petanhuda » úte črc 08, 2014 9:53

No to ano, odesílatele znám.. Šlo mi spíš o to, zda to nejde nějak zobrazit, bez toho, abych dotyčného znovu obtěžoval :)
Uživatelský avatar
petanhuda
 
Příspěvky: 323
Registrován: úte dub 16, 2013 18:38

Re: genealogie.taby

Příspěvekod stanley4 » úte črc 08, 2014 10:00

Tak to neviem, text "Celá zpráva" by nemal byť odkaz, ale len nadpis a pod ním už text, ktorý Vám dotyčný užívateľ poslal. Ak je tam odkaz, ktorý nefunguje, nezostane Vám asi nič iné, len ho kontaktovať...
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků