Jak najít tento rodokmen

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Jak najít tento rodokmen

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon kvě 26, 2014 7:04

Tátovi přišel email:
Karel Metzl,
שמי צבי יודא ברוין בן אסתר זאממער ואני משתמש של Geni (בבעלות MyHeritage) ושל MyHeritage.
ברצוני ליצור איתך קשר בנוגע להתאמה חכמה בין האילן שלי ב-Geni ובין אילן היוחסין שלך ב-MyHeritage, בפרופיל של Michael Somer.
אשמח ליצור קשר באמצעות האימייל, כתובת האימייל שלי: kg6334739@gmail.com.
תודה!
zvi
překlad: arel J. Metzl,
Jmenuji se Ben Zvi Yuda Braun Esther Zammar a já používám Geni (ve vlastnictví MyHeritage) a MyHeritage.
Rád bych se s vámi spojit, pokud jde o inteligentní fit mezi mé strom na Geni a svůj rodokmen na MyHeritage, Profil Michael Somer.
Rád bych se dostat do kontaktu prostřednictvím e-mailu, svou e-mailovou adresu: kg6334739@gmail.com.
Děkuji vám! zvi


Předpokládám, že nás našel kvůli naší židovské větvi. Dokážete mi poradit, jak hledat rodokmen Michaela Somera/Bena Zammara? Chtěla bych zjistit, o co jde....
(Budu ráda když mi ho najdete, ale i když mne naučíte, jak na to- fakt mi to nejde- mám neplacené členství a nechává mne to hledat jen v "mých" rodokmenech).
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Jak najít tento rodokmen

Příspěvekod ozana » pon kvě 26, 2014 8:15

Hledání přímo na Geni (Search People)
http://www.geni.com/people/Michael-Somer/3458069

Napište mu, ať pošle adresu webu nebo Vás rovnou pozve na své stránky. Při hledání přes MyHeritage nelze bez datového přeplatného na ten jeho web přejít.
Genealogie
Výzkum
Rodokmeny
Geni celosvětový rodokmen
zadat jméno a příjmení
http://www.myheritage.cz/research?formI ... l+ln.Somer
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Jak najít tento rodokmen

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon kvě 26, 2014 12:10

Díky za pomoc, ale ani v těch výsledcích si nejsem na 100% jistá, že je to on....

Napsali jsme mu, tak jsem zvědavá, s čím se ozve :-) Dám vědět sem, pokud to bude nějaký nový fígl, jak sbírat data od nás, pouhých hledačů :-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Jak najít tento rodokmen

Příspěvekod Zora » pon kvě 26, 2014 12:50

Pokud jde o geni, tak pozor, pozor, pozor a hlavně - zpřístupnit jen to, co je důležité (a hlavně nezbytné) a neumožňovat propojení :-))), ať si příbuzné přepiše do svého rodokmenu, nevytvářet nic společného.
Mohla bych povídat, jak jsem přišla o manžela :-))) a následně mně ho vystavili a dodnes trčí na geni... (já taky a naprosto o to nestojím) a další správcem dohledaná data (z části blbě neb správce je Švéd) včetně linie mého otce (která už vůbec nemá se společnými příbuznými nic společného) jsou všem přístupná...
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Jak najít tento rodokmen

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon kvě 26, 2014 13:14

jasný!
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků