MYH nehlásí shodu

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MYH nehlásí shodu

Příspěvekod galulois » stř bře 19, 2014 17:49

Mám rodokmen na myheritage a občas kliknu na výzkum a koukám, zdali v "mojí"obci nejsou nějaké novinky. Funguje to dokonale, zábava je to výborná. Minulý týden, k mému překvapení, se tam objevila část mého rodokmenu od nějaké mě neznámé osoby. Takže jsem čekala, že mi heritage hodí shodu, protože většina údajů sedí na sto procent. Ono však nic. Nevíte proč? Je ještě brzo nebo si dotyčná může nastavit, že nechce shody vidět? Jde o to, že já se k ní nemůžu ani podívat do rodokmenu, pokud mi to tu shodu nevyhodí. Nemám placenou verzi. Nebo můžu? Nějak? Moc díky za názory.
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)

Re: MYH nehlásí shodu

Příspěvekod Slim » stř bře 19, 2014 18:12

Můžete. Řekněte o shodu s jakou osobou se jedná a já Vám řeknu, o který rodokmen se jedná. Pokud nechcete veřejně, můžete mi poslat i soukromou zprávu. Jinak to, že se rodokmen objeví v rámci rodokmenu někoho jiného je vcelku běžný jev. Jsou lidé, kteří takto zpracovávají desetitisíce záznamů a pokud najdou s nějakým rodokmenem styčný bod, tak si poměrně velkou část rodokmenu přenesou k sobě. Asi je baví zpracovávat data vykutaná někým jiným. Já se s tím smířil, beru to jako určitý způsob zálohy.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků