MyHeritage

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

MyHeritage

Příspěvekod Rozina » stř pro 02, 2009 19:10

Na MyHeritage mám problém s prohledáváním všech rodokmenů. Přepnu-li se na Genealogické centrum a zadám si příjmení např. Wlosok, vyhledá mě to pouze příjmení na mém webu a to pouze 8 lidí. Přitom na liště je oranžově napsáno, že je 17 shod na 17 webech. Nikde se však nemohu dostat na další stránky. Vůbec je to nějaké divné, protože dříve se dalo hledat podle více kritérií, třeba i podle roku narození, ale nyní je tam pouze jméno a příjmení.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod duros » stř pro 02, 2009 19:54

Vy ste pri vyhladavani na zalozke (vlavo hore) "In my family". Musite sa prepnut na "In community". Potom najdete tych ostatnych. Inak rodokmen obsahujuci uvedene priezvisko (okrem Vasho) je tento:
http://www.myheritage.com/site-66020142/wlosok
Vysledky hladania pre vsetky zhody s uvedenym priezviskom:
http://www.myheritage.com/FP/smart-rese ... p?l=Wlosok
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

MyHeritage

Příspěvekod Rozina » stř pro 02, 2009 22:53

To se mě ještě nestalo. Vždy jsem si to otevřela a nikdy jsem nic nemusela přepínat ani jazyk(vždy to bylo v češtině). Tohle by teda znamenalo, že se musím odhlásit a přepnout na "In community" ? Já Vám moc děkuji za radu, jsem počítačový antitalent.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

MyHeritage

Příspěvekod Rozina » stř pro 02, 2009 23:58

Takže jsem se odhlásila a když najedu na Genealogické centrum, tak tam je jen příjmení a jméno. Zadám-li Wlosok, tak se tam stejně objeví jen 9 lidí a to jen z mého webu. Už si opravdu nevím rady.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod duros » čtv pro 03, 2009 7:38

Ono to ma cele nejake divne vyhladavanie, lebo ked som zadal vyhladavanie na stranke toho Gustava Wlosoka, tak mi naslo len 15 zhod. Na tomto linku mate uplne vsetko:
http://www.myheritage.sk/FP/search.php? ... ery=Wlosok

Mozno to ma aj nejaku suvislost s tym, ze Vas web je celkom "pod zamkom" na rozdiel od ostatnych (teda pristupny len clenom rodokmena).
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

MyHeritage

Příspěvekod Rozina » čtv pro 03, 2009 15:30

Mě o ty Wlosoky nejde, to jsem uvedla jako příklad. Všechny ty weby jsou potomků z jednoho rodu a s nimi mám kontakt. Jde mě o vyhledávání dalších jmen. Nikdy to nebyl problém a tak nevím proč to nyní nejde.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod duros » čtv pro 03, 2009 16:09

Myslim, ze som prisiel na to, kde je pes zakopany. Pri jednom z pokusov (uz ani neviem z ktorej zalozky, ci odkazu) sa mi zobrazilo toto:
Vyhľadávanie MyHeritage.com Research je v súčasnosti možné len na vyhľadávači Internet Explorer.
Kliknite tu pre prístup na stránky MyHeritage.com vo vašom aktuálnom prehliadači.


Pouzivam Mozillu Firefox. Tak som vyskusal Internet Explorer. tam to islo ako po masle, na pol sekundy sa objavil vysledok, ktory sa okamzite zrusil a bol som presmerovany na stranku, ktora odo mna ziadala instalovat "specialny prvok", aby vraj vyhladavanie bolo jednoduchsie. Tak dakujem pekne - neprosim. Mozem to vyskusat na virtualnom stroji, ale nie v praci, alebo na bezne doma pouzivanom PC.
Nezostava teda ine, ako sklopit usi....
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod bursica.d » čtv pro 03, 2009 16:57

Mám pocit že ten program si dělá co chce bez toho, aby respektoval nastavení. Stále mne nutí ke zveřejnění rodokmenu, i když jsem zvolila že rodokmen zveřejnit nechci. Ještě štěstí, že jej používám kvůli grafice a to ještě občas. Vždy tam jen importuji GED, vytvořím grafiku a pak smažu.
Uživatelský avatar
bursica.d
 
Příspěvky: 525
Registrován: pát čer 27, 2008 16:16

MyHeritage

Příspěvekod Rozina » čtv pro 03, 2009 20:40

Já mám Internet Explorer .
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod duros » čtv pro 03, 2009 21:34

Beriem spat svoje predosle konstatovanie - ten prvok active X je potrebny pre spustenie modulu vyhladavania vo vsetkych svetovych databazach.
Takze odporucam pre vseobecne vyhladavanie pouzit link, ktory som Vam poslal ako posledny - staci len vymenit v poli priezvisko Wlosok za ine.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků