My Heritage

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

My Heritage

Příspěvekod Rozina » čtv srp 27, 2009 14:04

Obracím se na uživatele MyHeritage a Family Tree Builder. Můžete mě někdo poradit jak se data i fotografie z MyHeritage, které tam umístí člen rodu, mohou dostat do Family Tree Builder? Ráda bych rodokmen měla úplný. Učinila jsem dotaz u Izrelců. Potíž je v tom, že neumím anglicky a tak jsem to napsala česky. Oni, ale používají automatický překlad a zřejmě z toho vychází nesmysl, neboť tomu nerozumí.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: My Heritage

Příspěvekod Jan » čtv srp 27, 2009 17:55

Rozina píše:Obracím se na uživatele MyHeritage a Family Tree Builder. Můžete mě někdo poradit jak se data i fotografie z MyHeritage, které tam umístí člen rodu, mohou dostat do Family Tree Builder? Ráda bych rodokmen měla úplný. Učinila jsem dotaz u Izrelců. Potíž je v tom, že neumím anglicky a tak jsem to napsala česky. Oni, ale používají automatický překlad a zřejmě z toho vychází nesmysl, neboť tomu nerozumí.


Obrázek který chcete stáhnout si zobrazte v originální velikosti.
Potom nad ním klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte v nabídce:
" Uložit obrázek jako.." a pak si vyberte kam obrázek uložit ve Vašem
PC. Pak je ve FTB připojíte k rodokmenu tam kam potřebujete.
Zkoušel jsem novou verzi a jako vždy má v některých výstupech problém s češtinou.
Tento problém se vyskytuje od 1. veze až do 4. V postatě se tento program
chová hůř a hůř (vynucování registrace při instalaci atd).
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rozina » čtv srp 27, 2009 19:21

Děkuji. To já to už stáhnout umím i kdyý trochu jinak než radíte, ale myslím si, že by to mělo být samozřejmostí a aktualizovat se to automaticky, nebo pomocí nějakého tlačítka. Pokud bych nemohla nějakou dobu např. si stránky pohlídat, tak se to tam nahromadí a bojím se, že všechno nezaregistruji.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků