Rodokmen zmizel!

Nevíte si s vaším programem rady? Napište sem, a jistě Vám někdo rád poradí.

Rodokmen zmizel!

Příspěvekod jar.kuty » pon dub 19, 2021 16:42

Prosím o radu jak obnovit rodokmen na MH.
MH používám léta, mám v něm 1500 osob, fotky... Před několika dny jsem si naistaloval na PC Family Tree Builder a udělal dva pokusy o Synchronizaci - přerušil jsem je před dokončením. Až poté jsem pochopil, že si tím nijak nepomůžu a chtěl spustit svůj rodokmen v MH - platím si Premium. Bohužel to nejde, pořád se mí nabízí jen dvě neúspěšné verze "synchronizovaného" s nulovým obsahem dat.
Poraďte mi prosím, jak se dostanu opět ke sému rodokmenu. Hledal jsem kontakt na firmu, ale je tam jen telefon do zahraničí a jen v angličtiuně. Děkluji za radu. JK
jar.kuty
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 19, 2021 16:33

Re: Rodokmen zmizel!

Příspěvekod zburget » pon dub 19, 2021 17:07

Já bych prvně nechal dokončit tu synchronizaci s FTB. Čert ví, v jakém je to teď stavu.
Nakonec FTB je poměrně příjemný nástroj, možná jej pak budete používat raděj, než webovou verzi.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Rodokmen zmizel!

Příspěvekod Sil » úte dub 27, 2021 12:13

Nevim jak jste byl uspesny se syncem, kazdpadne ja resil podobny problem pred rokem a tehdy jsem komunikoval pres email support@myheritage.com, tak to muzete zkusit tam (ale porad by to bylo v anglictine). Jen ja se k nemu tehdy doklikal z webu a vytvoril se mi ticket s cislem, bohuzel to nemuzu na webu ted dohledat.

Snad budete uspesnejsi nez ja, v mem pripade nebyli schopni rodokmen ze zalohy obnovit, jediny co tak byli schopni poskytnout gedcom verzi ze zalohy (kterou si teda muzete stahnout i sam...).
Sil
 
Příspěvky: 270
Registrován: úte črc 25, 2017 20:43
Oblast pátrání: Česká republika, Brno a okolí, Kanice, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Měrovice nad Hanou, Uhřičice, Polkovice, Kojetín


Zpět na Dotazy a rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků