Re: Volková

To co nikam nepatří, nebo nemá s původním tématem co dělat. Také příspěvky s množstvím narušených vazeb.

Re: Volková

Příspěvekod Zora » pát dub 12, 2013 8:31

Zkuste web http://www.chybismi.cz/

tam se nekomunikuje přímo a nemůžete tam tedy šířit Vaši špatnou náladu.
Některé Vaše reakce a překrucování fakt jsou už na hraně a to nejsem admin. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Volková

Příspěvekod Brasl » pát dub 12, 2013 9:25

peta.lo píše:Jenže to je blbost, protože mám kořeny na Slovensku a to na východě, takže německé jméno to být nemůže a jak jsem již uváděla, chci zjistit, zda nemůže být spojeno i s předky na Ukrajině, o kterých nevím, ale možnost by být mohla.


Když něco víte s určitostí, tak proč se vůbec ptáte ??? Hodně úspěchů Vaší "snaze".


Ad peta.lo, abych nebyl nařčen z nevšímavosti, prošel jsem si Váš profil. Pozoruhodná vizitka.

peta.lo píše:Pokud jste si nevšimla, tak jsem již několika lidem děkovala. A dle své kolegyně tu plýtváte čas, ale evidentně nemáte nic jiného na práci než psát sem a něco, na co se Vás niko neptal :lol:



Ad Zora a Karolína, necháme peta.lo v jejím světě a zůstaneme ve svém. Zbytečné zlobení. Co říkáte?
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Re: Volková

Příspěvekod Zora » pát dub 12, 2013 9:59

Naprostý souhlas, díky za přístup moudrého, znalého a zkušeného, musím se v tomto směru hodně učit. Zora :!:
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Volková

Příspěvekod Karolina Vernerova » pát dub 12, 2013 10:03

Ja jsem si to rekla uz po prvnim "rozhovoru", citila jsem ale potrebu Zoru podporit :-)
Brasl: Diky za ukonceni nesmyslne diskuze.
Hezky den!
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Předchozí

Zpět na Přesunutá témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník