pozemková kniha-pomoc s přečtením - vyřešeno

To co nikam nepatří, nebo nemá s původním tématem co dělat. Také příspěvky s množstvím narušených vazeb.

pozemková kniha-pomoc s přečtením - vyřešeno

Příspěvekod valp » sob říj 25, 2008 15:30

Dobrý den, prosím všechny o pomoc s přečtením strany 3 z poz.knihy. Děkuji předem

strana 3
http://www.rod-valena.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/poz_kniha-k_myslova/117
Naposledy upravil valp dne stř říj 29, 2008 21:22, celkově upraveno 2
valp
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 03, 2007 0:45
Bydliště: Jihlava-Pávov

Re: pozemková kniha-pomoc s přečtením

Příspěvekod Claricia » stř říj 29, 2008 8:57

Ahoj Petře, bylo by nejlep�í, kdybys sepsal, co přečte� - a po�ádal o doplnění, to je přece jen pro případné pomocníky jednodu��í ne� přepisovat celou pozemkovku...

[quote=\\
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Re: pozemková kniha-pomoc s přečtením-vyřešeno

Příspěvekod valp » stř říj 29, 2008 21:20

Claricia píše:Ahoj Petře, bylo by nejlep�í, kdybys sepsal, co přečte� - a po�ádal o doplnění, to je přece jen pro případné pomocníky jednodu��í ne� přepisovat celou pozemkovku...

[quote=\\



Ahoj Blanko, já vím, je toho více. Potřeboval jsem pomoci s přečtením těchto dvou stránek, protože jsou psány poměrně malým písmem a nevěděl jsem více slov ve větě. Tak jsem to potřeboval přečíst celé.

Stranu dva mám již díky jednomu ochotnému pánovi přečtenou a na straně tři se již také pracuje. Takže je tento požadavek vyřešen.
valp
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 03, 2007 0:45
Bydliště: Jihlava-Pávov


Zpět na Přesunutá témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků