už nic nechci zoro

To co nikam nepatří, nebo nemá s původním tématem co dělat. Také příspěvky s množstvím narušených vazeb.

už nic nechci zoro

Příspěvekod monoptalmos » stř říj 17, 2018 17:15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil monoptalmos dne stř říj 17, 2018 17:48, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
monoptalmos
 
Příspěvky: 819
Registrován: úte led 03, 2012 13:00

Re: index úmrtí

Příspěvekod Zora » stř říj 17, 2018 17:34

monoptalmos píše:http://actapublica.eu/matriky/brno/prohlizec/2363/?strana=140

zemřel 1874 7. září Josef Wandrasch starosta znojmo neust. (asi nové město)

poraďte prosím ve které matrice zápis hledat?

děkuji


Dobrý den, upravte si, prosím, předmět dle našich pravidel. Díky, Z

1. Předmět zprávy. Vždy uveďte pramen, rok, místo a jazyk. Vše ostatní pište do těla zprávy. Pramen: matrika – narození, oddání, úmrtí; gruntovní kniha, soupis poddaných, sčítací arch, pobytová přihláška aj., místo: obec, farnost, případně okres, hejtmanství, panství, datace: pouze rok, jazyk: čeština, němčina, latina, případně další. Příklady: N Brno 1848, němčina; sčítací arch Praha 1900 čeština; urbář, 1650 Nová Ves, panství Oslavany, ČJ.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: index úmrtí - zemřel 1874 7. září Josef Wandrasch němčin

Příspěvekod GEN-ZB » stř říj 17, 2018 17:47

GEN-ZB
 
Příspěvky: 448
Registrován: pon dub 30, 2018 16:38

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod monoptalmos » stř říj 17, 2018 17:54

GEN-ZB - děkuji za pomoc
Uživatelský avatar
monoptalmos
 
Příspěvky: 819
Registrován: úte led 03, 2012 13:00

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod Zora » stř říj 17, 2018 17:56

monoptalmos píše:---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Netuším, proč nedokážete, nechcete, nemůžete napsat svůj příspěvek dle pravidel. Pomáhalo a pomáhá Vám spousta kolegů na úkor svého volného času, přesto nejste ochoten psát své příspěvky podle pravidel. Není to férové jednání.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod zburget » stř říj 17, 2018 17:58

:shock:
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12482
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod zedir » stř říj 17, 2018 18:01

Jsou dva typy členů fóra - drtivá většina, která se podřizuje pravidlům a malá menšina, která to vytrvale odmítá a snaží se nastavit pravidla vlastní. Druhá kategorie na monoptalma platí obzvlášť, jednak pro monoptalma jako takového, jednak i pro jeho druhý nick, kde jsou ty problémy naprosto stejné. Není to o ničem jiném než o pohrdání pravidly, o pohrdání fórem, o pohrdání ostatními členy, kteří ať si dodržují pravidla, ale pro dotyčného přece pravidla neplatí. A když pravidla požadujeme, takový člověk se pochopitelně cítí dotčen, že jsme si dovolili moc a místo zjednání nápravy se cítí uražen a podobně demonstrativně a ostentativně dává najevo svůj nesouhlas.

JELIKOŽ UŽ BYL MONOPTALMOS V PODMÍNCE - PO MINULÝCH VAROVÁNÍCH, PO KTERÝCH SE PŘESTO NEUSTÁLE OPAKOVALY ÚMYSLNÉ IGNORACE PRAVIDEL VE DVOU ÚČTECH - NEZBÝVÁ MI NEŽ UDĚLIT BAN, ABYCH DAL OPRAVDU NAJEVO, ŽE PRAVIDLA NA FÓRU BEREME VÁŽNĚ A NEBUDEME TAKOVÉ DLOUHODOBÉ A VĚDOMÉ ODMÍTÁNÍ A VÝSMĚCH TOLEROVAT.
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod royt » čtv říj 18, 2018 9:02

Úplný souhlas ! Hlavně by na něj nikdo neměl vůbec reagovat !
royt
 
Příspěvky: 787
Registrován: sob kvě 12, 2012 13:08
Bydliště: Neratovice
Oblast pátrání: Sedlčansko,Boleslavsko,Podřipsko,

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod Rebeca » čtv říj 18, 2018 11:41

taky souhlas - jen mám dotaz, ban mají oba jeho účty, nebo jen tento (a pokud by někdo mohl naznačit jméno toho druhého účtu, tak by to bylo taky fajn :-D)

Pravidlům zdar :lol:
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod Zora » čtv říj 18, 2018 12:02

Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod Rebeca » čtv říj 18, 2018 12:12

jo achááá...toho jsem ani nepostřehla :-D díky Zoro, hned jsem moudřejší
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: už ni nechci zoro

Příspěvekod zedir » čtv říj 18, 2018 13:16

Udělil jsem měsíční ban na oba účty a po uplynutí této lhůty existuje v případě dalšího pohrdání pravidly už jen jeden myslitelný postup, a to trvalý ban.

Už na jaře jsem udělil varování, na které mi přišla odpověď "vlezte mě na záda", kdyby něco takového monoptalmos nebo jeho druhý nick napsal jakémukoliv jinému členovi, který by ho upozorňoval na pravidla, udělil bych mu ban ihned, jelikož se ale jednalo o mě a mou osobu, dal jsem mu šanci, ale s garancí, že příště přijde ban už rovnou a bez varování.

Ze stylu jeho komunikace mi bylo jasné, že takoví lidé se nepoučí, protože se cítí být výjimečnými a někým, na koho se pravidla nevztahují, tak jsem jen čekal, až si svým jednáním pro ban sám přijde, stejně jako nyní budu čekat, až si svým jednáním přijde i pro trvalý ban. Každý svého štěstí strůjcem nebo Kdo chce kam, pomozme mu tam...

Budiž to i varováním pro onu nekompatibilní menšinu, která se cítí být nad pravidly, aby věděla, jaké konce jejich chování bude mít...
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59


Zpět na Přesunutá témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků