Překlad svatba Kotvrdovice

To co nikam nepatří, nebo nemá s původním tématem co dělat. Také příspěvky s množstvím narušených vazeb.

Re: Překlad svatba Kotvrdovice

Příspěvekod zedir » pon črc 09, 2018 5:36

Mersinka píše:3. jsou zde nekteri arogantni lidi od kterych jsem necekala takove reakce...


Marně se dívám, kde vidíte tu aroganci, ale už jsem si při jednání s podobnými nedůtklivci všiml a zvykl, že když jsou upozorněni na pravidla, s nimiž sami svou registrací souhlasili, obviní všechny kolem, že to přece ONI jsou arogantní. Jen je škoda a také zvláštní, že tu aroganci vždy vidí jen oni sami a nikdo jiný. Stalo se z toho už takové univerzální zaklínadlo, které je moc užitečné ve chvíli, kdy dotyčný člověk nemá žádný věcný argument, tak alespoň označí ostatní jako arogantní, a tím se ve svých očích stal obětí, které všichni křivdí a spor hrdinně vyhrál.

Jen ve zkratce, protože nehodlám neustále ztrácet čas obsažným vysvětlováním, proč je dobré mít nějaká pravidla a dodržovat je:

1) S pravidly souhlasíte při registraci...
2) ...přesto jste si je očividně ani nepřečetla, protože nemáte správně ani ten předmět.
3) Jestli si tipnete nebo přečtete jedno slovo, co vám brání toto jedno slovo vzít jako vzor pro luštění zbylého textu? Přesně takto postupují naprostí začátečníci stejně jako letití profesionálové, pokud si něčím nejsou jistí (říká se tomu srovnávání).
4) Nevím, kde čtete, že jsem vás z něčeho obvinil, jen platí jednoduchá rovnice nevidím snahu = nemám důvod pomoci.
5) Nevím, jestli přicházíte z oné Actapublicy, ale jak už jsem naznačoval, tady na fóru to chodí jinak. Máte dvě možnosti:
    a) buď se s tím smíříte a podvolíte se
    b) zaplatíte si profesionála
6) Zdejší pomoc je finančně zdarma, ale přesto určitým způsobem platíte, a to svou snahou, protože když sem dáte postupně 100 záznamů, které vám bez sebemenší snahy někdo přečte, tak pro vás někdo vykonal zdarma práci v hodnotě řekněme nejméně 20 tisíc Kč, které vám jednak ušetřil, jednak o které sám sebe připravil, pokud by se věnoval opravdové zakázce.
7) Fórum funguje na základě oboustranné spolupráce, není to útulek samaritánství nebo továrna na zázraky na počkání.
8) Píšete, že byste (krásný podmiňovací způsob) to určitě nezvládla přečíst, aniž byste to tedy vůbec zkusila, takže nemáte solidní základ, na kterém toto tvrzení můžete postavit. Co jiného to je, pokud to není pohodlnost? Věřím, že vám to dělá problém, ale zároveň jste si očividně řekla, proč se s tím hodinu dvě trápit, když to někdo určitě raz dva přepíše. A přesně o to jde - to je ten kámen úrazu, který nám tu tak vadí.
9) Pár dobrých odkazů ke studiu.

10) Na závěr pro zamyšlení. Obviňujete ostatní lidi z arogance, ale jste to vy, kdo si ani po upozornění neupravil předmět, nenadepsal VYŘEŠENO nebo neprojevil trochu vděku za přepsání zadarmo.
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59

Předchozí

Zpět na Přesunutá témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník