MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Příspěvekod luvec » sob pro 18, 2010 13:20

Rozina: prave si s hraju s ruznymi diagramy z MyHeritage Family Tree Builder, ale kdyz dam vystup jako pdf, tak je to bez pismenek, pouze ikonky zustavaji (jpg vystup je v poradku). Nesetkala jste se s tim uz?
luvec
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob pro 11, 2010 14:46
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Morávka, Ostravice, Beskydy

Příspěvekod Rozina » sob pro 18, 2010 14:01

Nesetkala. Mám tam několik rodokmenů, ale všude je všechno v pořádku.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod ozana » sob pro 18, 2010 17:54

Už je to nahlášeno jako chyba aplikace FTB
https://discussions.zoho.com/myheritage ... 0000107001

Raději dám tisk na virtuální tiskárnu (PDF printer) jako např. doPDF, BullzipPDF, PDF creator, ...

Ale teď jsi nejsem jist, zda se i tam ta chyba neprojevovala...
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Příspěvekod hanucha » ned pro 19, 2010 20:34

Dobry den,
muzu se zeptat, chtela bych udelat pro tchana vystup z rodokmenu, pouzivam MyHeritage, chtela jsem to vytisknout jako plakat, ale nejak se mi nedari tak jak bych si to predstavovala. Chtela jsem cely jeho rodoken, tj. vcetne i sester a bratru jeho predku a jejich pripadnych mazelu, ale kdyz zadam vse v jednom, tak i kdyz je ustredni osobou vybrany on, udela se plakat celeho rodokmenu co v MyHeritage mam, tj. kolem 620 lidi. Ty ostatni tam samozrejme nechci, jeho zajima jeho rodina a ne moje. Nevite jak to udelat? Nebo to nejde?

Jedine co me napadlo - vyexportovat to do Family Tree Builder a to co nechci tak smazat, ale to se mi samozrejme nechce :roll: Nebo jde nejak rychle mazat vic lidi najednou?
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Příspěvekod Rozina » pon pro 20, 2010 6:14

Zkus si zadat "přesýpací hodiny", ústřední osoba, všechny generace. Pokud si to chceš vytisknout doma, tak na jednotlivé stránky. Plakát na prohlížení je lepší. To vytištění je dost drahé. Je možné, že to vytisknou i v nějaké tiskárně u nás levněji.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod hanucha » pon pro 20, 2010 23:39

Rozina píše:Zkus si zadat "přesýpací hodiny", ústřední osoba, všechny generace. Pokud si to chceš vytisknout doma, tak na jednotlivé stránky. Plakát na prohlížení je lepší. To vytištění je dost drahé. Je možné, že to vytisknou i v nějaké tiskárně u nás levněji.

Tak nic, jsou tam zase jen primy predci :-(
Ja bych tam proste chtela dostat i ty jejich sourozence... Asi jsem ten rodokmen mela zacit delat jako novy, ale na to uz je pozde :-(
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Příspěvekod duros » úte pro 21, 2010 6:33

Tak skuste vyexportovat gedcom a importujte ho do programu Ancestry. V programe Ancestry zvolte potom "Upravy"-"Hromadne spajanie a vymazavanie rodokmenov. V dialogovom okne, ktore sa Vam zobrazi, vyberte najstarsieho predka Vasho svokra (tchana) a potom zatlacte tlacidla "Pridat surodencov", potom "Pridat manzelov, partnerov" a nakoniec "pridat deti, vnukov". Tymto vyberiete vsetky osoby, ktore tam chcete mat podla Vasich predstav. Nakoniec kliknite na "Novy rodokmen z vybranych osob". Vytvori sa novy rodokmen, ktory bude obsahovat vylucne to, co ste zvolili.

Inak kompletna napoveda k programu Ancestry je tu: http://www.ancestry-napoveda.ic.cz/
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod hanucha » úte pro 28, 2010 20:11

Duros - moc dekuji, za bezva radu, presne to jsem potrebovala! Me to mohlo napadnout taky, pouzivam oba programy, ale nenapadlo, ackoliv jsem si s tim lamala hlavu pekne dlouho. Obrázek
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Příspěvekod Zdenek » sob led 14, 2012 17:40

Kolegové, uživatelé programu MyHeritage, mohli byste se mi kouknout kolik by vás stálo předplacení Premium Plus. Přišla mi od nich nabídka k povýšení z Premium na Premium Plus. Nabízeli tam takové procenta slev, až mě oči přecházely :shock: .
Mimo to taktéž nabízeli, že mi odpočítají nevyužitý rok předplatného z Prémium.
Koukněte, jaký je výsledek
http://img24.eu/s2/di-H1FY.jpg
Jen tam už potom nepíšou, jestli je ten přebytek už odečten nebo ne. Kdyby jste byl někdo tak hodný-á a zkusil-a si to zkusmo zadat, kolik se zobrazí Vám. Vím, že s nimi je někdy domluva jak ,,,s kozou,, , tak bych jim nerad poslal víc peněz, než je třeba. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rozina » sob led 14, 2012 19:11

Já mám Prémium také. Nechtěla jsem to již platit, ale stále mě uháněli. Dokonce mě volali na pevnou linku, samozřejmě anglicky.Mluvil s nimi můj muž a nejdříve se ptali jak se mě jejich program líbí. Vzkázala jsem, že ano, ale že to již déle nemohu platit,neboť jsem důchodce. Nabídli mě myslím částku nějak kolem 1000 Kč, ale že to musím uhradit okamžitě a chtěli všechny údaje z mé kreditky. To jsem odmítla, protože jsem se bála, že jsou to nějací podvodníci a tak jsem chtěla ať mě to pošlou emailem. Poslali, ale chtěli zaplatit ještě týž den, jinak že nabídka se ruší. Mému bratranci, aniž by požádal o prodloužení, strhli z jeho účtu peníze sami. Mě se to nestalo, protože jsem měla novou kartu. Moje stránky zablokovali a zřejmě činili nátlak na mé členy, protože mě volal bratranec, že je to škoda a zaplatil Premium na dva roky. Zkoušela jsem to upgrade na Premium plus a mě to vycházelo asi na 2025 Kč. Odečítali mě nevyužitých asi 67 Euro. Já bych jim, ale nic neplatila, pokud bych neměla vyčerpaný limit.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Zdenek » sob led 14, 2012 22:58

Já taky ne, ale docela se mi teď daří dohledávat další a další předky a brzy již dosáhnu počtu 2500. Potom se mi zablokuje možnost dalšího doplňování. Tak jsem si říkal, dokud ta nabídka je platná, tak toho využít, když za měsíc to budu stejně řešit a možná i bez slevy.
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rozina » sob led 14, 2012 23:09

Oni však mají zájem si lidi udržet a potom nabízejí další slevy. Pokud platíte stejnou kartou, bylo by myslím dobré dát bance příkaz, aby bez vašeho svolení neprováděla žádné platby do zahraničí. Jinak si stáhnou bez svolení co chtějí.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod sanmarco » ned led 15, 2012 10:29

Co to je za banku, která dovolí nepovolené inkaso, to je tak na ohlášení ČNB. Toto je přeci ze zákona nemožné. Pokud nemáte inkaso, není možné strhnout co chcete. Musí proběhnout řádný proces ověření karty a MyHerritage nemůže mít váš kod, protože tyto transakční kody jsou jedinečné a nesmí se opakovat.

To se mi zdá opravdu nějaké moc divné, toto bych si tedy rád prověřil.
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Příspěvekod Zdenek » ned led 15, 2012 10:47

Ne! Já platím příkazem k úhradě zadaným přes internetbanking. Posledně jsem to tak zaplatil a podařilo se. Tímto způsobem se nedostanou vůbec k mému účtu. Já pošlu peníze, oni je přijmou. To je vše. Hotovo a nic víc.

Tak co najde se ještě někdo, kdo má Premium a zkusmo si zkusí zadat povýšení na Premium Plus s předplatným na 2 roky. Nemusíte se bát, dokud nezadáte osobní údaje nic jste si neobjednali a můžete to zrušit.
Děkuji Rozině za info:
Premium plus a mě to vycházelo asi na 2025 Kč. Odečítali mě nevyužitých asi 67 Euro
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod sanmarco » ned led 15, 2012 11:13

Tak jsem naschvál zkusil objednat ... a systém mi nepovolil platbu skrze kartu, neboť potřebuje ten třímístní kod. Takže opravdu nevím, jak mohli z kartu něco strhnout sami, to je fakt nemožné.

Jinka u mě:
MyHeritage .com Family Site Upgrade - haban.myheritage.com, PremiumPlus Plan, 2 years ... 1,897.57 CZK (94.73 USD)
VAT 20.0%: 379.60 CZK (18.95 USD)
Total: 2,277.17 CZK (113.68 USD)

Ale stránku předtím píší:

Celková cena:
První 2 roky: US $238,80 US $94,73
K vrácení: US $39,00 (za nevyužitou část Vašeho současného plánu Premium)

Takže fakt netuším, proč pak účtují těch 94.73, mělo by to být 55.73, ne?
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

PředchozíDalší

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků