MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Re: MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

Příspěvekod venusev » čtv led 26, 2017 8:22

kolsi píše:Já mám Premium. Odpověď jako přišla, ale vždycky se jednalo o nějakou univerzální nic neříkající odpověď a řešení žádné:
- před rokem jsem upgradoval na FTB8. Polovina mého stromu se smazala a u další poloviny se předvyplnila nesmyslná data. Z podpory přišla pouze odpověď, že tam nemají evidováno, že bych používal verzi 8. Žádná další reakce.
- u dalších problémů byly odpovědi, že jim se tak neděje a jestli mohu poslat screenshot. Poslal jsem screenshot i s přesným postupem, kdy se problém děje. Žádná další reakce už od nich nikdy nepřišla.
- když jsem u nich ve fóru nahlásil, že synchronizace mezi FTB a Online stromem poškozuje diakritiku v záznamech a připojil k tomu dotaz, jestli budou někdy řešit mé předešlé problémy, tak byl příspěvek během několika dnů zablokován.
- nedávno jsem zase zkusil upgradovat na FTB8, načetlo to jenom asi 1100 lidí (z cca 1800) a pak to zahlásilo, že moje předplatné více lidí neumožňuje (ačkoli to má umět 2500), reakce na problém zase žádná.


Já jsem právě byla nucena přeinstalovat počítač a po nainstalování nového FTB, mám v háji půlku rodokmenu :-/ Některé údaje chybí (místo sňatku...). Něco je najednou v angličtině (některá data jsou v obráceném formátu). V menu mi chybí volba "uložit změny". Pokoušela jsem se několikrát kontaktovat helpdesk, ale jen jednou mi přišla odpověď, že se mám podívat do "často kladené dotazů" ... kde tento problém nikdo neřeší...
Starší verzi FTB samozřejmě nemám, ale moc ráda bych se k ní vrátila. Jen nevím, jak by se to dalo udělat. Také by mě zajímalo, jestli ještě někdy získám ta ztracená data :-/

Potřebovala bych poradit, ale nevím, jak to z MH dostat a to mám zaplacené PremiumPlus.
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

Příspěvekod kolsi » čtv led 26, 2017 8:41

Jo to bude asi problém. Pokud by šlo o placení, tak se ozvou okamžitě, ale jak jde o řešení nějakého jiného problému, tak na to dlabou.
Já při objednání Premium dostal zdarma tu jejich službu Zálohování. Když jsem při přechodu na verzi 8 půlku stromu ztratil, tak ta služba byla k ničemu, protože obsahovala data téměř měsíc stará. Když jsem jim poslal dotaz, k čemu ta služba je, když jí nemohu použít k obnově ztracených dat, tak mi pouze odpověděli, že je k tomu, abych se mohl v případě problémů vrátit ke starým datům. To, že jsem ve skutečnosti nemohl, to už nikdo neřešil. Hlavně že za ní chtějí normálně platit.

Tlačítko "Uložit změny" ve verzi 8 není, prý se to ukládá automaticky. Ale i tak je s verzí 8 strašně problémů, je toho plné jejich diskuzní fórum a nikdo je neřeší. Doma ještě někde mám instalátor verze 7, tak ho večer mohu někam nahrát.
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi
 
Příspěvky: 725
Registrován: stř pro 16, 2015 11:32
Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko

Re: MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

Příspěvekod Peters » čtv led 26, 2017 9:12

Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: MyHeritage Family Tree Builder (FTB)

Příspěvekod venusev » pát led 27, 2017 8:51

Peters píše:FTB7 je ke stažení zde: https://mhcache-myheritage.netdna-ssl.c ... r_7143.exe


děkuju moc. zkusím se k tomu vrátit. snad ještě něco zachráním.
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Předchozí

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků