Jaký program používáte?

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Jaký program používáte?

Brother´s Keeper
11
17%
Personal Ancestral File (PAF)
8
12%
Ages
3
5%
GenoPro
10
15%
Ancestry
26
40%
Cumberland Family Tree
0
Žádná hlasování
Kith & Kin Pro
0
Žádná hlasování
Family Tree Maker
5
8%
Rodokmen
0
Žádná hlasování
Winfamily
2
3%
 
Celkem hlasů : 65

Legacy

Příspěvekod fubb52 » úte lis 18, 2008 21:08

Vyzkoušel jsem celou řadu genealogických programů, a to i v českých lokalizacích (BK, GenoPro, PAF, Ancestry, Winfamily 6), z hlediska funkčnosti, možností pro vkládané informace, výstupů i celkového uživatelského prostředí ale pokládám za jasně nejlepší software Legacy firmy Millenium. Současná verze 7 je rovněž k dispozici v češtině (viz http://legacy.unas.cz); je možno ji získat jako Standard zdarma s některými omezeními nebo jako Deluxe za 30 USD.
Doporučuji navštívit webové stránky: genealogy-software-review.toptenreviews.com, které srovnávají nejrozšířenější používaný software na základě mnoha funkcí a vlastností.
V hlasování na těchto stránkách však uvedený software bohužel chybí.
fubb
fubb52
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 18, 2007 21:02
Bydliště: Tišnov

Příspěvekod Raven » stř lis 19, 2008 11:54

Připojuji se k názoru fubb52. Po dlouhém hledání nejvhodnějšího programu pro zpracování genealogických dat mi jako vítěz vyšel Legacy Family Tree od Millennia. Používám ho už od verze 5. Nová verze 7 obsahuje i modul pro grafické výstupy - Legacy Charting, což bylo jediné, co mi u předchozích verzí chybělo. Program se stále zdokonaluje a to i na základě připomínek uživatelů.
Raven
 
Příspěvky: 205
Registrován: sob srp 12, 2006 20:08
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků