Genealogie ČR

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Genealogie ČR

Příspěvekod New » čtv zář 22, 2011 21:19

Dobrý program přímo na netu je http://www.xtree.cz/ , má i možnost některé rodokmeny pospojovat...
Uživatelský avatar
New
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 20, 2011 15:43
Bydliště: Nové Kopisty
Oblast pátrání: Podřipsko. Okresy LT, ME, KD, PZ ...
Rodokmen online: viz www. Orientačně ještě MyHeritage - novy.kopisty@atlas.cz

Není všecno zlato, co se třpití.

Příspěvekod Brasl » ned zář 25, 2011 16:56

Varování !
Genealogie ČR, je projektem pouze jednoho člověka, a dle mých, veskrze negativních zkušeností, i s nulovou ochranou dat, lživými sliby, (mohu doložit) nebo otázkami bez odezvy. Nejsem jediný, kdo má na tyto stránky negativní názor. Negativních diskuzí k tomuto webu se vedlo vícero a genealogové již vložená data zase mazali.
Provozovatel Genealogie ČR (xtree.cz) se na stránkách k ničemu nezavazuje, a jest-li, že ukončí činnost, nebo rozhodne data zneužít, nic mu v tom nebrání. Bohužel.
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Příspěvekod duros » ned zář 25, 2011 18:50

A preto ja podobne projekty z duse nemam rad a nezucastnujem sa ich. Tiez som bol konkretne na tej stranke a zmazal som to, pretoze ma rozculovalo, ze nie vsetko sa dalo u zijucich osob skryt.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod Jan » ned zář 25, 2011 19:24

Jen 2 perličky: "Nejpozději do roku 1400 nalezneme společné předky." nebo "Zaregistrujte se a vložte nebo importujte své blízké.", ještě jsem nepřišel na to jak ty blízké vložit nebo importovat.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvekod TKempny » ned zář 25, 2011 22:33

koukám pane New, že tady inzerujete samé pofidérní weby...
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Příspěvekod New » pon zář 26, 2011 17:47

Já jsem tu ochranu několikrát zkoušel, kritizoval, teprve když jsem byl spokojenej (u žijících vidět jen jméno) tak jsem tam data nechal. Do tý doby jsem je mazal. Ten web není nic moc, já si sám dělám RK v programu Ancestry a publikuju to na svých stránkách... Co by ale fakt mohlo časem na xtree zafungovat, tak to propojení ... v tuhle chvíli mám v RK 1800 lidí, co když někdo bádá, nebo už bádal na identickejch osobách? To by mi docela pomohlo ... myšlenka pospojovat v budoucnosti rodokmeny se mi holt líbí
Uživatelský avatar
New
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 20, 2011 15:43
Bydliště: Nové Kopisty
Oblast pátrání: Podřipsko. Okresy LT, ME, KD, PZ ...
Rodokmen online: viz www. Orientačně ještě MyHeritage - novy.kopisty@atlas.cz

Příspěvekod Brasl » pon zář 26, 2011 22:01

Pane New, pokud jste si vědom toho, že jsou s Gennealogií ČR potíže, a máte i v tomto směru osobní negativní zkušenost, jak píšete, tak je od Vás značně neseriózní tento web doporučovat.
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Příspěvekod New » úte zář 27, 2011 0:02

Ty "potíže" jsou minulostí... jak píšu již cca 4 měsíce je vše již OK ... chyby tam vychytali....
Uživatelský avatar
New
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 20, 2011 15:43
Bydliště: Nové Kopisty
Oblast pátrání: Podřipsko. Okresy LT, ME, KD, PZ ...
Rodokmen online: viz www. Orientačně ještě MyHeritage - novy.kopisty@atlas.cz

Příspěvekod layosh1 » úte zář 27, 2011 8:02

Pro jistotu tam autor vypnul hledaní shod, takže ten web postrádá vcelku smysl...
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Příspěvekod New » úte zář 27, 2011 16:17

"Pravděpodobné shody
Nalezení pravděpodobných (nevyužitých) shod osob s jinými správci.
Pokud se stránka dlouho generuje, pro opětovné načtení využijte funkci prohlížeče - duplikace.
tato funkce je dočasně mimo provoz"

Věřit... nevěřit ... ? Jedna "dočasnost" je v ČR 21 let ... uvidíme, doufejme, že to spustí dřív, mojí důvěru to má ... odkazuje na to i ČGHSP, tak by to snad mělo být OK. Nehledě na to, že jeden ze "správců" tam našel už asi 5 podobností s údaji ode mne, podobností, shoda to po mém porovnání nebyla, tak jsem zatím propojení nepotvrdil... ale je vidět že tam ty podobnosti hledat jdou ...
Uživatelský avatar
New
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 20, 2011 15:43
Bydliště: Nové Kopisty
Oblast pátrání: Podřipsko. Okresy LT, ME, KD, PZ ...
Rodokmen online: viz www. Orientačně ještě MyHeritage - novy.kopisty@atlas.cz

Re: Genealogie ČR

Příspěvekod mannowar » pon lis 09, 2020 17:29

tak sem zjistil ,že ty stránky ještě dodnes existují,asi to zkusím ,snad po 9letech vše vychytali https://www.xtree.cz/
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová


Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků