Moje zkušenost s MyHeritage

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Moje zkušenost s MyHeritage

Příspěvekod Václav » stř lis 17, 2010 18:06

Nedá mi to a tak musím napsat svoji zkušenost s MH. Narazil jsem na ně hned zpočátku, kdy vstoupili na web. Zdůrazňovali že jsou free a nikde ani slůvko o tom, že až se zavedou že budou podmínky zpřísňovat, eventuelně že zavedou zpoplatnění. Po nějaké době začali omezovat počet osob pro free verzi a vzhledem ke svému počtu osob jsem se hned dostal přes limit a začala mi chodit upozornění, že limit překračuji a že bych měl přejít na placenou verzi. Upozornění jsem ignoroval a rodokmen jsem tam nechal jen ze setrvačnosti. Zase po nějaké době mi zablokovali přidávání osob a jejich nátlak vyvrcholil nedávným mailem, kde mi vyhrožovali smazáním dat. Tak jsem se naprdnul a v odpovědi na jejich mail jsem jim pěkně vynadal a nebral jsem si servítky. A očekával jsem, že mi skutečně rodokmen smažou. A světe div se, stal se úplný opak. Zřejmě jim přišlo blbý, aby přišli o jednoho z prvních uživatelů, nebo nevím proč, zkrátka a dobře včera jsem od nich dostal mail, že mi na dva roky poskytují placenou verzi zdarma. Tak nevím co si o nich mám myslet. Jsem samozřejmě rád, že mi rodokmen nesmázli, i když ho vlastně využívám jen na to, aby se se mnou mohli spojit ti ostatní uživatelé, kteří mají se mnou nějakou shodu v rodokmenu. Pro svůj podrobný rodokmen používám vlastní stránky.
Z mé zkušenosti by snad mohlo vyplývat to (chtělo by to vyzkoušet), že pokud někdo skutečně nemá na jejich placenou verzi a dostatečně přesvědčivě jim to zdůvodní, tak by snad mohli udělat výjimku a na přechodnou dobu placenou verzi poskytnout zdarma.
Václav
 
Příspěvky: 174
Registrován: ned srp 20, 2006 8:51
Bydliště: Praha

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků