Jaký program pro dobré zobrazení stromu

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Re: Jaký program pro dobré zobrazení stromu

Příspěvekod mipa » čtv zář 26, 2019 7:39

Zdá se mi to, nebo jste sem opravdu přišel jen "nenápadně" udělat reklamní kampaň na tento program

Reklamní kampaň včera zahájena i na jiných diskuzních fórech: http://legacyczech.com/forum/viewtopic.php?f=28&t=734
:D
Upraveno, Z
mipa

Oblast pátrání: Šumpersko, Olomoucko, Svitavsko

Příspěvekod Zora » čtv zář 26, 2019 7:56

Je třeba to smazat? Z
Zora

Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Příspěvekod zburget » čtv zář 26, 2019 8:12

Zora píše:Je třeba to smazat? Z
Já myslím, že ne. Já to třeba vůbec neznal, tak jsem na to kouknul (pořád hledám něco, čím bych mohl tisknout karty rodin nebo osob a kde bych si mohl vybrat, co všechno chco tisknout) a na normální práci je to naprosto nepoužitelné. Ale je to malé, jednoduché, intuitivní, tak se to třeba někomu bude hodit. Jo a je to český produkt. Tdy úplně přesně - moravský (z Brna) :-).
Zbyněk Burget
zburget

Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Příspěvekod kolsi » čtv zář 26, 2019 18:05

A já bych to i smazal. Neviděl bych problém, kdyby to napsal do jedné diskuze, ale on to nacpal, kam se dalo.
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi

Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko

Příspěvekod Zora » čtv zář 26, 2019 18:30

kolsi píše:A já bych to i smazal. Neviděl bych problém, kdyby to napsal do jedné diskuze, ale on to nacpal, kam se dalo.

Smazáno, jednou ponecháno. Z
Zora

Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Příspěvekod Monika » čtv zář 26, 2019 20:11

Jé, koukám, co ta má poznámka vyvolala.

Už dlouho se zas tak moc často nepohybuji po jiných fórech, ale ještě zhruba před deseti lety by za takové spamování reklamy následoval ban se smazáním všech příspěvků. Nevím, zda se názor na toto nějak změnil, ale asi ne. Ono to bylo mezi provozovateli a moderátory fór brané jako velmi hrubé porušení netikety.

Jen teď to vypadá celé divně, protože najednou z ničeho začíná debata tak trochu bez smyslu. Editovala jsem svůj příspěvek, aby to nevypadalo, že mi náhle přestal sloužit mozek. :) Nevím, zda by nestálo za úvahu celou tu část oddělit a přesunout do Odpadkového koše. Ach jo, reklamní spaming je od vzniku webu už asi věčný. :(
Monika

Oblast pátrání: Lounsko, Slánsko, Kladensko, Rakovnicko, Nové Strašecí, Halič

Předchozí

Zpět na Jaký software používáte?