Předplatné My Heritage

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod toorman » úte kvě 23, 2017 6:53

Dobrý den,můžu poprosit také o návod? Mám stejný problém, ale divné je, že jsem žádné předplatné neměl, počet osob jsem nepřekročil a na dalších 3stránkách mi editace funguje. Když jsem psal na podporu, tak tam bylo napsáno: Jako Premium členovi, vaše záležitost byla zařazena do pořadí jako prioritní. Ale nikdy jsem premium uživatel nebyl.... děkuji
toorman
 
Příspěvky: 146
Registrován: ned led 15, 2017 10:59
Oblast pátrání: Domažlice, Kaňk, Rokytnice, Třebechovice, Chuchelna, Vracov, Cerhovice

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod kolsi » úte kvě 23, 2017 7:33

Zkusím sepsat srozumitelný návod a pošlu přes soukromou zprávu. Veřejně raději ne.
Bude to fungovat ale jenom u těch, co už předplatné měli zakoupeno, vypršelo a teď se přes web zobrazuje šedý závoj. Pokud se web vrátil zpět na Basic, tak tam už to nepomůže.
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi
 
Příspěvky: 725
Registrován: stř pro 16, 2015 11:32
Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod mannowar » úte kvě 23, 2017 7:59

díky
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod pavelmacku » čtv úno 13, 2020 9:05

Chtěl bych si pořídit předplatné premium My Heritage a chci se zeptat na zkušenosti ostatních. Stačí ten zákládní premium? Nebo doporučujete spíš PremiumPlus či Complete?
pavelmacku
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned led 17, 2016 18:58
Oblast pátrání: Lysice, Černá Hora, Kunštát, Bořitov, Brno - rod Macků, Sokolíčkovi, Stejskalovi, Musilovi

Vanovice, Velká Roudka, Cetkovice, Světlá, Jednov-Suchdol - rody Paroulkovi, Kučerovi

JV Čechy, Slovensko, Severní Rakousko - Kohoutkovi, Straussovi, Götzovi, Steckbauerovi

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod kace » stř bře 11, 2020 0:46

Nevíte jak účtuje MyHeritage DPH když předplatné zaplatí platební kartou člen stránek, který žije v USA? Jde o to, že jsem se před lety dohodl se svým blízkým příbuzným v Severní Americe, že první roky budu platit předplatné já z ČR a pak on žijící v USA. Teď je právě řada na něm a podle mého názoru by se DPH 21% plátci v USA účtovat nemělo.
kace
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte led 22, 2013 1:23
Bydliště: Boskovice

Re: Předplatné My Heritage

Příspěvekod zburget » stř bře 11, 2020 10:46

Předpokládám, že když bude platit z USA, bude mu doklad vystaven "jinou" společností - jinou ve smyslu se sídlem v USA - a tam mu budou přísklušné daně účtovány v souladu s legislativou toho kterého státu. Ony totiž ty daňové zákony ani ve všech státech USA nejsou stejné.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Předchozí

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků