Genealogický program LEGACY

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Re: Genealogický program LEGACY

Příspěvekod Slim » úte říj 08, 2013 19:41

Program nemůže spadnout, ať je chyba v souboru sebevětší. Maximálně může nahlásit problém v souboru. Takže je to problém programu a ne importovaného souboru.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: Genealogický program LEGACY

Příspěvekod mipa » úte říj 08, 2013 19:48

Slim píše:Program nemůže spadnout, ať je chyba v souboru sebevětší. Maximálně může nahlásit problém v souboru. Takže je to problém programu a ne importovaného souboru.

Jasně. To byl pokus o žert. Už mlčím. Já jsem spokojený, program mi nepadá. Před pěti lety jsem úspěšně a napoprvé přešel z Ancestry. Záleží na každém, jak mu co vyhovuje a jak je s čím spokojený.
mipa
 
Příspěvky: 112
Registrován: pon lis 24, 2008 8:44
Oblast pátrání: Šumpersko, Olomoucko, Svitavsko

Re: Genealogický program LEGACY

Příspěvekod Fubb » ned říj 13, 2013 18:58

Po víceletém používání a vyzkoušení několika dalších genealogických softwarů ( např. GenoPro, Brother's Keeper, Ancestry, Ahnenblatt), které mají českou mutaci mohu potvrdit , že Legacy Family Tree je bezkonkurenčně nejlepší a o třídu výš ve srovnání s uvedenými. Má ale stále problém s nastavením formátu časových dat při tisku stromů z Legacy Charting. Ty mohou být pouze v angličtině. Není ale žádný problém vyexportovat soubor GEDCOM do Ahnenblattu nebo do jiného softwaru s pěknou a zajímavou grafikou. :wink:
fubb
Fubb
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob čer 30, 2007 16:42

Re: Genealogický program LEGACY

Příspěvekod mipa » ned říj 13, 2013 20:04

Ve verzi 8, která by měla být vydána ještě do konce roku a jejíž testování již pár měsíců probíhá, je ovládání Legacy Charting přeprogramováno pro možnost cizojazyčných překladů a překlad do češtiny je již hotov. Zda bude možné nastavit i libovolný datový formát podobně jako v samotném Legacy, zatím nemohu potvrdit. Je to ale nanejvýš pravděpodobné.
mipa
 
Příspěvky: 112
Registrován: pon lis 24, 2008 8:44
Oblast pátrání: Šumpersko, Olomoucko, Svitavsko

Předchozí

Zpět na Jaký software používáte?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků