Program - Ancestry

U nás používaný software. Kdo co používá, klady a zápory.

Program - Ancestry

Příspěvekod danuseko » ned úno 24, 2019 17:46

Dobrý den, doposud jsem měla Ancestry na pc s Wim XP. Vše dobré, jen mi odešel pc. Mám nový s Win 10 a jsem v háji, Ancestry nejdou pořádně spustit, jak jsem byla zvyklá, přepsaly s ikony i na zálohách na flash. Tak co s tím? Mám cca 2000 lidí, kam přepsat?

Díky
Rod Sechter = Kunratice u Prahy, Straškov, Mnetěš
danuseko

Oblast pátrání: Kunratice, Straškov, Mnetěš, Vojnice a jiné. Soběsuky, Nepomuk, Most, Souš, Kopisty a jiné.

Re: Program - Ancestry

Příspěvekod zburget » ned úno 24, 2019 18:21

Pokud máte data ve formátu GEDCOM, můžete použít libovolný jiný program, který tento formát podporuje. Pokud je v tom formátu nemáte, pode potřeba někde sehnat PC s funkčním Ancestry a data si vyexportovat.
Zbyněk Burget
zburget

Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Příspěvekod janek950 » ned úno 24, 2019 23:54

Mám v provozu Ancestry na 3 různých PC s Windows 10, nefunguje to o nic jinak, než na dřívějších verzích Windows.
Jediné, co může chybět je asociace přípony rodz na použití v programu Ancestry.
Kde máte problém, co nefunguje ?
janek950

Oblast pátrání: Praha, Český ráj, Mladoboleslavsko, Berounsko, Uherskohradišťsko, Vizovicko, Černohorsko.

Příspěvekod danuseko » pon úno 25, 2019 11:08

Odinstalovala jsem a znova nahrála, už to jde, jen mi nejdou grafy v pdf, jen v jpg, hlásí to chybu. Poradíte? Jinak vše už OK. Díky moc za radu. Dana

Chyby: ANCCESS VIOLATION AT ADDRESS 0068AC4 IN MODULE ANCESTRY.EXE. READ OF ADRESS 00000000
Rod Sechter = Kunratice u Prahy, Straškov, Mnetěš
danuseko

Oblast pátrání: Kunratice, Straškov, Mnetěš, Vojnice a jiné. Soběsuky, Nepomuk, Most, Souš, Kopisty a jiné.

Příspěvekod luby65 » pon úno 25, 2019 15:10

Dobrý den,
je třeba nastavit kompatibilitu. Pak vše funguje jak má. Najděte soubor Ancestry.exe, pravým tlačítkem vyberte vlastnosti/kompatibilita-režim, tento program spustit v režimu kom.-dejte možnost Windows XP service pack 3 a potvrďte. Pak pojede i převod do PDF.
luby65

Oblast pátrání: Západní Čechy-Klatovsko, Domažlicko, Železnorudsko, Chudenicko, Plzeň

Příspěvekod matju » stř bře 06, 2019 22:38

Funguje vám na win 7 tvorba HTML stránek z Ancestry? U mne je problém s Javou, touží to po Java 1.6.0 neřešil jste někdo , co s tím?
TY Michala Maturová
matju

Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
http://www.mojekoreny.com

Zpět na Jaký software používáte?