Edita Štěříková - Zelow

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Edita Štěříková - Zelow

Příspěvekod Galadwen » čtv kvě 21, 2009 21:07

Dobrý den,
už několik let marně sháním knihu Edity Štěříkové Zelów (nakladatelství Kalich). Není tu někdo, kdo by se jí chtěl zbavit (prodat), nebo byl ochoten ji ofotit (např. na digitální foťák)? Vím, že je tlustá :wink: .
Galadwen
 
Příspěvky: 286
Registrován: úte dub 01, 2008 10:45

Příspěvekod Zdenek » pát kvě 22, 2009 19:15

Co třeba knihovny? Jen tak zkusmo jsem projel stránky Olomoucké vědecké knihovny ,je tam,volná k zapůjčení.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Galadwen » sob kvě 23, 2009 8:45

Knihovny jsou trošku problém, kdysi jsem to měla prezenčně v Praze v Klementinu, ale to jsem ještě doufala, že to půjde někde sehnat a digitální foťák jsme neměli (domů to nepůjčovali, myslím, že to se nezměnilo). Teď jsem doma s dvouletou dcerou, druhou čekáme během měsíce, takže se dost dlouho nedostanu nikam. Tady v Liberci to nemají.
Galadwen
 
Příspěvky: 286
Registrován: úte dub 01, 2008 10:45

Příspěvekod Zdenek » sob kvě 23, 2009 10:05

No něco vymyslím. Ozvu se.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Zdenek » sob kvě 23, 2009 13:25

Tak knihu jsem si vypůjčil a mám ji doma.Do Liberce se zrovna nechystám :cry: tak další možnost je nafotit ji a poslat. Tedy je tu ještě jedna možnost,již několikrát jsem si nechal dělat kopii knihy v knihařství,ale mnohonásobně menší kniha mě přišla kolem 500 tak si netroufám odhadnout cenu této.
Už jsem jednou posílal přes net nafocené matriky a došlo to tak bych to snad zase zvládnul stačí k tomu jen mail příjemce a trpělivost několik hod. :roll: :lol:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků