Kořeny 2, staré pohledy Mníšku a Schwarzenberská hrobka

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Kořeny 2, staré pohledy Mníšku a Schwarzenberská hrobka

Příspěvekod Kovarl » čtv dub 30, 2009 22:21

Obrázek
Dobrý den, kolegové, dovoluji si případným zájemcům nabídnout tyto genealogické/vlastivědné knihy:
• Alois Sassmann: Kořeny 2 – každý asi zná, doporučená prodejní cena 369 Kč, moje cena 260 Kč (Ve velkoobchodu jsem kupoval víc výtisků pro rodinu a 4 ks mi zbyly.)
• Pozdrav z Mníšku – kniha historických pohlednic; úplná novinka – 80 stran A4, křídový papír, přes 100 historických pohledů, z větší části kolorovaných, z Mníšku pod Brdy a blízkého okolí (Skalka, Kytín), doporučená prodejní cena 250 Kč, moje cena 200 Kč, ISBN 978-80-254-4094-0 (Do této knihy jsem upravoval historické pohledy, na prodej mám 4 kusy – mé autorské výtisky, v případě většího zájmu bych snad mohl získat další výtisky za výrobní náklady.)
• František Zavadil: Hrobka aneb Co vypráví průvodce (a ještě trochu navíc); vážné i nevážné vyprávění o Schwarzenberské hrobce v Třeboni, 56 stran A5, doporučená prodejní cena 39 Kč, moje cena 30 Kč, ISBN 80-86513-02-5 (Tuto knihu jsem vydal sám pro kamaráda v roce 2002 a mám ještě asi 50 výtisků.)

Po Praze nabízím předání z ruky do ruky někde na metru, případným mimopražským zájemcům + poštovné (dle váhy a způsobu platby, ale bude to asi 70 korun).
Kontakt: osobní zpráva, příp. ludek(zavináč)kovar.biz nebo ICQ 115 705 497

Protože jsem to kupoval soukromě, nemůžu dát daňový doklad, jedině na Hrobku; případné reklamace bych ale vyřídil. Sám už s knihami neobchoduju, pro sebe obvykle kupuju ve velkoobchodu Beta-Dobrovský. Pražským zájemcům doporučuji zajet do jejich sídla (pozor, pouze tam, na adrese Květnového vítězství 332, Praha 4), kde mají slevu 15 % pro kohokoliv "z ulice", což může u drahých knih ušetřit stovky - pokud vím, měli by mít v distribuci jak Karmáška (Kořeny), tak nakl. Libri (desítky knih z okruhu našeho zájmu) i Nakladatelství Lidové noviny (tam teď vychází série o domech Starého Města pražského a dějiny českých měst). Aby nedošlo k mýlce, zde je informace z jejich sídla:
Obrázek
Uživatelský avatar
Kovarl
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon črc 31, 2006 11:57
Bydliště: Praha 11

Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků