Google Books

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Google Books

Příspěvekod Milan Wölfl » pon srp 06, 2012 10:36

Kdo hledá, najde... hledal jsem a našel, takže i z Česka už se můžete kochat starými tisky ;-)
Zde je kompletní souhrn knih od Googlu :-)
http://books.google.com.br/sitemap/Site ... ified.html
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Google Books

Příspěvekod duros » pon srp 06, 2012 10:39

Myslim, ze vyhladavac google books je lepsi, ako sa preklikavat rokmi a pismenami. Aj tak sa nepokocham knihami, ktore su stale drzane autorskymi pravami.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Google Books

Příspěvekod Milan Wölfl » pon srp 06, 2012 11:55

duros píše:Myslim, ze vyhladavac google books je lepsi, ako sa preklikavat rokmi a pismenami. Aj tak sa nepokocham knihami, ktore su stale drzane autorskymi pravami.

Mají omezení sta let (myslím, že je to sto let), ale na některé mladší se dá dostat přes jiné proxy, jak jsem už psal v jiném tématu... Tohle navíc trochu ušetří práci, pokud hledáte nějaké ročníkové záležitosti, tak uvádím, co jsem sám náležitě využil ;-)
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků